2733
2739
عنوان

تعیین جنسیت جنین با سوزن و نخ

111 بازدید | 8 پست

تعیین جنسیت با سوزن و نخ حقیقت دارع ؟ کسی بوده نتیجش با جنسیت بچه مطابقت داشته باشه؟ باردارم براخودم انجام دادم همش تو ی خط صافه , برا مادرم هم میزنم تکون میخوره البته مادرم باردار نیست ولی خب میگن کسی ک بچه دار بشه یا بچه داشته باشه تکون میخوره . اما خواهرم ک مجردع اصن تکون نمیخوره 😑😑 

پارسال ک جاریم باردار بود انجام داده بود درستم در اومد امسال من باردارم انجام داد گفته پسره ولی نمیدونم جنسیتشو فعلا

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کسی هسست قطعی شده باشه ؟ 

سلام گلی مشکلت چی بود ک زیر نظر گوهر دوست بودی

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
سلام گلی مشکلت چی بود ک زیر نظر گوهر دوست بودی

سلام عزیز ،

من تنبلی تخمدان داشتم در واقع پریود اصن نمیشدم مگر با امپول و قرص ولی خب همون یک دوره ک بهم دارو داد باردار شدم ,الان 6 هفته و 2 روز یک هفته بعد باید برم سونو قلب دعا کنید برام سالم باشه بچم. ❤ 

2740
سلام عزیز ، من تنبلی تخمدان داشتم در واقع پریود اصن نمیشدم مگر با امپول و قرص ولی خب همون یک دوره ک ...

سلام عزیزم خداروشکر ان شاءالله که با خبر خوش بیای عزیزم

منو بی خبر نزار

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه