2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازمایش خون ک تا دلت بخوان میگیرن ی بار برا قند مشکل داشته باشه باز تکرار تا وقتی نرمال نباشه تکرار میکنن برا کم خونی برا ویتامین دی 

غربالگری دومم از ۱۶هفته میتونی تا ۱۸انجامش بدی بعد ۱۸بری سونو ک دومی رو دکتر میگه لازمه انجام بدی یان یا اینکه خودت درخواست بدی من دکتر گف نیاز نیس ان تی اوکیه اما انومالی رو خودم خواستم و نوشت انجام دادم

میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
2728
منظورتون سونو هست؟یا آزمایش خون؟

ازمایش خو

سونو چندتاس کلا یکی قلب ۸هفته یکی ان تی ۱۱تا۱۳ یکی انومالی ۱۶تا۱۸ یکی وزن ۲۸تا۳۲

یکیم ممکنه ۳۵ب بعد باشه ک اخریه البته این برا بارداریه عادیه مثلا اگه دکتر حس کنه خدایی نخواسته مشکلی هس یا باید تحت نظر باشه ماه اخر تقریبا هر هفته سونو داره

میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
2738