2733
2734
پس چی میتونی قبول شی حتی اگر صفر باشی ولی سعی کن تنها به اختصاصیا اکتفا نکنی از عمومیا هم غافل نشو چ ...

واقعا؟خب پس خداروشکر امیدی هست فردا با قدرت شرو میکنم 

فقط عمومیا حذف شده از کنکورمنظورت امتحان نهاییه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با توجه به اینکه منطقه یک نیستی و معدلت ۱۹ هست قطعا میتونی ولی سعی کن کتاب هایی که وقت زیاد میبره مثل تاریخ رو بزار کنار یا اصلا همرو بخون ولی اگه از قبل یه چیزی بلد باشی و پارسال یه بارم تست زده باشی صد قبولی 

تنهایی آدمو بزرگ میکنه تنهایی ادمو قوی میکنه 
2738
تجربیا چی اگه از الان بکوب بخونن  خودتونم کنکوری هستین؟

سرلک رو میشناسید از فروردین بکوب خوند ۳۰۰۰ اورد 

کنکور خیلی ناعادلانس نگاه نمیکنه کی از کی شروع کرده ب خوندن پس بجای ناامید شدن صدو بزاره تموم شه 

با توجه به اینکه منطقه یک نیستی و معدلت ۱۹ هست قطعا میتونی ولی سعی کن کتاب هایی که وقت زیاد میبره مث ...

من هیچ کودون از کتابارو حذف نکردم ولی حدفیات دارم مثلا فلسفه فقط ۱۲ میخونم 

تاریخ دهم و یازدهم نصفشو میخونم دوزادهم کامل 

جغرافی فقط دهم و دوازدهم میخونم

ریاضی فقط دوازدهم 

فنون کامل.عریی کامل

جامعه دوازدهم کامل دهم و یازدهم نصف

بقیرم روان.اقتصاد.منطق کامل میخونم

فداتشم خدا خیرت بده امید دادی خدا امیدتو ناامید نکنه🥺منو خیلیا ناامیدم کردن گفتن بیخیال نمیشه

خدانکنه عزیزدلم‌حرف بقیه روولش اونا با فکرو ذهن و توانایی خودشون حرف میزنن پس از فردا باقدرت شروع کنی 😍😘💚💚

سرلک رو میشناسید از فروردین بکوب خوند ۳۰۰۰ اورد  کنکور خیلی ناعادلانس نگاه نمیکنه کی از کی شرو ...

خوشبحالت اینقدر امید داری 

خودم از مرداد شروع کردم ولی کم کاری کردم الان بکوب میخونم ولی استرسش نمیذاره ی ساعت حتی بخوابم 💔

خوشبحالت اینقدر امید داری  خودم از مرداد شروع کردم ولی کم کاری کردم الان بکوب میخونم ولی استرس ...

ب خودت امید بده کنکور کلا استمرار میخاد خیلیا از تابستون شروع کردن ی روز خوندن دو روز نه 

باوره رو نداشته باشی یکم‌ سخت میشه 

2706