2752
2734

به نظرتون اگه یه پسری باشه که خیلی دوستون داشته باشه، یه سالیم باهاش باشی و چیز بدی ازش ندیده باشی

اما وضع مالیش متوسط باشه، احتمالا اول زندگی یکم سختی داشته باشه و از اون زندگی رویایی که انتظار داشتی فاصله داشته باشه

و بعضی وقتا بعضی از رفتاراش رو مخت باشه اما اکثر اوقات وایب خوبی بهش داری

خوبه برای ازدواج؟🥲

ما الان نامزد هستیم اما من همش دو دلم حس میکنم پشیمونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صد در صد راستش برای من اول ایمان عشق و احترام مهمه

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2731

کلا از دوستی پشیمونم برای شناخت ازدواج  و اگرم ازدواج کنم فقط سنتی آشنا میشم اونم با ۱۰ سال بزرگتر از خودم باشه چون پسر کم سن و سال فقط دردسره انگار بچه ای که بخوای بزرگش کنی 

Don't half ass it💯

من با کسی در ارتباطم که از لحاظ اخلاقی هیچ بدی نداره فرشتس اصلا ادم نیس خیلیم عاشقه

ولی شغل ثابتی نداره و دقیقااااا طوری که گفتی زندگی رویاییمو نمیتونه بسازه((: 

موندممم اصلا چیکار کنم

خانم دکترِ آینده •••♡میرَقصانَم‌ زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم♡
خونه ماشین شغل.خونه نباشه هم میشه اما توفکرش باشه ‌ایناروداره؟

ماشین داره، شغلم مغازه داشت اجاره رفت بالا جمع کرد داره میره پیش کسی

اما من فروشنده دوست نداشتم دلم میخواست برای خودش کار میکرد

بستگی داره چقدر بلند پروازباسی چه ارزوهای مالیی دازی یا خانوادت وضع مالیشون تا جه حده 

من خودم چون یلند پروازم با وضع متوسط درصورتی ازدواج میکتم که طرف بدونم خیلی زرنگه جنم کار داره که خودشو به رویاهام نزدیک کنه حالا خودت ببین چیمیخای از زندگی

من با کسی در ارتباطم که از لحاظ اخلاقی هیچ بدی نداره فرشتس اصلا ادم نیس خیلیم عاشقه ولی شغل ثابتی ن ...

خیلی تصمیم سختیه

آدم میگه خب با یکم صبر میشه به اون زندگیم رسید و بعدش تو هم آرامشو داری هم عشقو🥲

دو دلی بدیه

2706