2737
2734
کمکم کنید دخملم صداش گرفته چی کار کنم باز شه
خدایا آنی وکمتر از آنی ما را به خومان وا مگذار
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آخی ........ناراحت شدم
شاید گرمشه
یا سردشه

شاید غذایی که خوردی و شیر دادی نفخ کرده
سردیش کرده

گزینه ها رو بررسی کن بچه گناه داره
سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی*********************** عشق محمد بس است و آل محمد
آخی ........ناراحت شدم
شاید گرمشه
یا سردشه

شاید غذایی که خوردی و شیر دادی نفخ کرده
سردیش کرده

گزینه ها رو بررسی کن بچه گناه داره
سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی*********************** عشق محمد بس است و آل محمد
2740
سلام به همه مامانای گل الان یه ماهشه
راستش صبح پهلوهاش و دلش درد می کرد تا چربش کردم و. بستم و. لباس تنش کردم انقدر گریه کرد و جیغ زد تا صداش گرفت الان الحمدالله دلش و. پهلوش خوب شده ولی صداش گرفته حسابی خلاصه سارا کلا خیلی گریه می کنهرو جیغ می زنه دکترم بردمش خداروشکر چیزیش نیست فقط لوس شده حسابی
سلام به همه مامانای گل الان یه ماهشه
راستش صبح پهلوهاش و دلش درد می کرد تا چربش کردم و. بستم و. لباس تنش کردم انقدر گریه کرد و جیغ زد تا صداش گرفت الان الحمدالله دلش و. پهلوش خوب شده ولی صداش گرفته حسابی خلاصه سارا کلا خیلی گریه می کنهرو جیغ می زنه دکترم بردمش خداروشکر چیزیش نیست فقط لوس شده حسابی
فاطمه جان گناه داره عزیزم بیشتر مراقبش باش و بهت توصیه میکنم توی این ماهاهی اول که بیشتر بچه ها کولیک و نفخ شکم زیادی دارن حدا اقل تا هشت ماهگی مدام هر هشت ساعت بهش یک قاشق چایخوری شربت گرایپ واتر بدی که واقعا معجزه میکنه و نمیزاره هیچ وقت دردی ازشکم و نفخ داشته باشه عزیزم ضرر نداره و بی ضرر هست منم از ماه اول دادم و خدا رو شکر هیچ وقت دل درد و نفخ اذیتش نکرد و خیلی راحت بود
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.