2733
2739
عنوان

خیلی دلم شکست

80 بازدید | 7 پست

مامانم رفتارش جلو جمع و مهمون باهام نامناسبه . دو نفر مهمون داشته باشه هول و اصطراب میگیره  امر و نهی زیاد میکنه غر میزنه چرا مثلا جایی رو دیر اوردی با اینکه ۴ ساعت از مهموناش یکوب پدیرایی میکنم  خودش خیلی ادم معذب و خجالتی هست کاری میکنه منم پیش همه اعتماد به نفسمو از دست بدم ..  اخر سر هم گفت باشه دیگه از دفعه بعد کارگر میگم بیاد پدیرایی کنه نیا تو

بهم برخورد باهاش قهر کردم حرف نمیزنم اصلا باهاش

به نظرتون چکار کنم ؟  

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

متاهلی؟

بهتررررر بذار کارگر بگیره ارزشت رو بهتر میفهمه

هیچ ب دل نگیر و نگران ناراحتیش نباش

والا بخدا قد خری کلفتی خونه مامانم کردم بازم از همه راضیه الا من ، انگار دشمنشم دو روز پیش دلم خون کرد جوری خودمو زدم هنوز انگشتام کبوده

بعد ک من محتاج باشیم ی لیوان اب نمیده دستم اصلا این هیچ یه زنگ نمیزنه ببینه مردم زنده م فقط توقع یه طرفه داره

ول کن دل شکستن نداره بالاخره مادر و دختری این چیزا رو داره این چیزا شانس میخواد که من یکی ندارم

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
متاهلی؟ بهتررررر بذار کارگر بگیره ارزشت رو بهتر میفهمه هیچ ب دل نگیر و نگران ناراحتیش نباش ...

اره خیر سرم متاهلم

از اوش همینطور بوده از دیگران ببشتر حساب میبره تا من که مثلا دخترشم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
اره خیر سرم متاهلم از اوش همینطور بوده از دیگران ببشتر حساب میبره تا من که مثلا دخترشم

هععییییی میفهممت فقط بیخیال همینبهش فک نکن ک بدتر داغون میشی

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2740