2737
2739
عنوان

درخواست پول از نامزد

213 بازدید | 30 پست

بچه ها به نظرتون از همین الان نامزدمو عادت بدم بهم پول بده اشکال داره؟یا مثلا نیازامو بهش بگم؟وقتی غیر مستقیمم یه چیزی ازش میخوام برام میخره اما تاحالا چیز زیادی نخواستم در حدپاستیل و لواشک و گل بوده فقط 

دوستامو میبینیم مدام از دوست پسر و نامزداشون پول میگیرن میگم نکنه نامزد من بد عادت بشه که خرج نکنه چون من روم نشده تا حالا چیزی بخوام 

ما سنتی اشنا شدیم یکی دوهفته حرف زدیم الانم سه ماهه نامزدیم قراره عقد کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره از همین الان عادت بده بهش 

ممنکه نامزدی تون یکی دو سال طول بکشه 

تو این مدت ک درخواست نکنی اونم فکر میکنه خب قرار نیست واست پول خرج کنه و پول بزنه واست 

از همین الان بخواه ازش نمیگم زیاد 

حتی اگه شده کم هم بگیر 

اما عادت بده بهش 

ک ماهیانه ی پولی باید بزنه ب حساب کم و زیادش دیگه به خودتون مربوط

میشه برای تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️
2740

عقد کردین ب طور جدی و معقول ازش درخواست داشته باشید.به هر حال ایشون نسبت ب شما تعهد و مسؤلیت دارن.

باید طبق تعهد شون عمل کنن .شما هم باید طبق دارایی شون درخواست داشته باشید در غیر این صورت اتفاقای درستی نمی‌افته. موفق باشید.

اره از همین الان عادت بده بهش  ممنکه نامزدی تون یکی دو سال طول بکشه  تو این مدت ک درخواس ...

نمیدونم چی بگم بهش خیلی برام سختهه با این که وضع مالیش عالیه منم الان تو شرایط بدی گیر کردم از نظر اقتصادی

به طور روتین و اصولی خوبه که یک مبلغ رو ماهیانه به شما پرداخت کنند این خیلی قشنگ‌تره تا اینکه مثل بچه‌ها مدام بگی من لباس می‌خوام کفش می‌خوام صورت خوشی نداره

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
2706