2737
2734

سلام من آقا هستم 

همین اول بگم نه ادعای پولداری و لاکچری دارم نه همچین آدمی هستم،هر کسی هم منو ببینه تو نگاه اول آدم ساده و محترمی میبینه،چون ذاتا دنبال تجمل گرایی نبوده و نیستم خب بریم سر اصل مطلب 

من حدود ۲۷ ،۲۸ سال سنمه،تا الانم تو هیچ رابطه جدی احساسی با دختری نبودم،شاید وقتی سنم کمتر بود طبیعی بود که علاقه داشتم با دختری دوست باشم موردهایی هم اتفاق می افتاد که خیلی طول نمی‌کشید و تموم میشد،چون من از اون پسرای هفت خط نبودم و دخترا هم انگار دنبال این پسرای لاشی بیشتر بودن،تا الان که رسیدم به این سن،حدود دوسالی میشه مغازه زدم و سرم گرمه،خداروشکر خدا هم رزق و روزی خوبی بهم داده و تونستم یک ماشین صفر امسال بخرم، حدود 350 تومنی هم فعلا پس انداز دارم(تقریبا میتونم ماهی ۵۰ پس انداز کنم) تا اینجا داشته باشید ادامشو پایین میگم خسته نشید

حالا قراره از پدرم کنار خونمون یک زمین بگیرم شروع کنم به ساخت ساز با وام و پس انداز ،ولی خب از طرفی هم یک جورایی دلم ازدواج هم میخواد که به نوعی از این تنهایی در بیام چون تقریبا بیشتر سال های عمرم رو تنها بودم و دارم به سی سالگی نزدیک میشم و موهام و ریشامم داره سفید میشه،دیگه با این حجم از مشغله کاری اگر هم دوست دختری باشه دیگه وقت بیرون رفتن و این چیزا باهاش ندارم و شور و شوق و اون چند سال پیش هم نیست

حالا موندم چیکار کنم به نظرتون،اگر بیفتم تو خرج و مخارج ازدواج دیگه فکر نکنم از پس خونه ساختن بر بیام 

هردو هم واجبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه داش هنوز خیلی زوده برای ازدواج .....

و همه چیز هم پول نیست

یازدهم تجربی                                                                       پسر                                                                                     هدف:پزشکی /دانشگاه تبریز

جناب ما از کجا بدونیم شما میتونی مسئولیت زندگی مشترک رو به عهده بگیری 

یا متعهد و وفادار باخانمت باشی که بهت بگیم ازدواج کن یا نکن 

بستگی به خودت داره 

از نظر منم ۲۸ به بعد برای ازدواج پسر خوبه

2740

میشه بگی مغازه چی داری؟

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
حالا قراره از پدرم کنار خونمون یک زمین بگیرم شروع کنم به ساخت ساز با وام و پس انداز ،ولی خب از طرفی ...

میتونی اوایل زندگی تا یکی دو سال مستاجر باشی کمکم بسازیش

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2706