2733
2734

سلام خانوما 

از تجربیات زندکی با مادر شوهر بگین 

من سنم کمه هم شوهرم وضعش خوب نبود طبقه پایین خونشون اومدیم با شوهرم زندگی میکنیم ما ۴ ماهه اومدیم خونه خودمون 

من مادرشوهرم مهربونه ولی خیلی حسوده و خود خواه مثلا جوانیمو بهانه میکنه تنهام نمیزاره بیرون میگه یا با شوهرت  یا یه بزرگتر از خودت یا با من بیرون بیرو حتی سر کوچه هم نمیزاره یه بار رفتم دعوا راه انداخت 

مثلا وقتی حواسم پرت میشه میشینم اون یه کاری میکنه انتظار داره برم از دستش بگیرم اونوقت عروس خوب میشم گوشاشم کم میشنوه اونم یکی از مشکلاته 

خواهر شوهرم همیشه پیش مادرش هوامو داره و طرف منو نگه میداره شوهرمم همینطور اینجوریم خیلی بیشتر حسودیش میشه 

مثلا رفته بودیم مهمونی یه شهر دیگه پشتشو میکرد بهم میخوابید چپ چپ نگام میکرد با اینکه انتخاب خودشم خودش بیرون دیده پسندیده گرفته ولی بیشتر موقع ها خیلی خوردم میکنه منم که چیزی نمیگم بهش احترام نگه میدارم شوهرم گفته  تو چیزی نگو من طرفتو نگه دارم 

چون نمیدونم چقد خونه مادر شوهرم هر روز درگیر فکرم که چکار کنم باهاش تا باهام راه بیاد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742