2733
2734
عنوان

برای تو...♥️🐣

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 170 پست

از حال این روزام چی برات بگم...

میبخشی که دارم کم میزارم و بهت نشون نمیدم اون یه دنیا دوست داشتنمو..

دوستت دارم قلبم♥️

درد میکنی تو قلبم..

چه رفته است که صبحی دگر نمی آید؟ شب فراق به پایان مگر نمی آید؟ ... بغل کن مرا..چنان تنگ؛ که هیچکس نفهمد، زخم روی تن من بود یا تو!

اگه هیچی ندونم یه چیزیو خوب میدونم

اینکه من دوست دارم

خیلیم دوست دارم

اونقدری که برام مهم نیست

قراره چه مشکلاتی بیاد سراغم

اونقدر که برام مهم نیست چقدر بخوریم زمین

تو منو داری و من تو رو

همین ‌کافیه ‌تا من ‌به‌ دوست ‌داشتنت ‌ادامه‌ بدم تا ابد

چه رفته است که صبحی دگر نمی آید؟ شب فراق به پایان مگر نمی آید؟ ... بغل کن مرا..چنان تنگ؛ که هیچکس نفهمد، زخم روی تن من بود یا تو!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید😭

من غلط کردم اخه ببخشید💔

ببخشید میدونم چند روزه واسه ت ننوشتم...

هرچی حرف داشتم به خودت زدم، هزار بار با ذوق قربون صدقه ت رفتم اونقدر که اینجارو یادم رفت

میدونی چقدر خسته م و درگیرم...

اما نمیشه که تورو یادم بره 

هم اینجا هم جلوت هزار بار میگم که دوستت دارم

2731

اگه تو نبودی من چطور به کسی اینجوری تکیه میکردم

چقدر خوبه که تو هستی

همه جوره کمکم میکنی برامی دوستم داری دوستت دارم

تورو جوری دوستت دارم که اگه یه روز بخوام از آدما فاصله بگیرم یا ازشون دوری کنم تورو با خودم میبرمت...

جوری دوستت دارم که هیچوقت از بغل کردنات، نوازشات، حرفات و هرچیزی که مربوط به توئه خسته نمیشم..

جوری دوستت دارم که وقتی ناراحتی، داغونم

و وقتی خوشحالی خوشحالم...

همه اینا یادت بمونه چون تا آخرین لحظه ی عمرم تورو دوستت دارم همه ی من♥️🥺!