2733
2739
دکتر نمیشناسم ولی خواهر زادم داشت کفش مخصوص دادن بعد از اینکه بزرگ شه دو ساله سه ساله عادی میشه الان هم اصلا پرانتزی نیست
💮باورتون میشه با معجزه ای که خدا برام به وجود آورد تونستم به این هفته بارداری برسم....💮خدا جون مممنونم😘
سلام. پرانتزی حالت کمانی و فاصله داشتن زانوهارو میگن. اما اگه تو حالت ایستاده زانوها بهم چسبیده اما ساق پاها فاصله داشته باشه اصطلاحا بهش میگن زانوی ضربدری. دختر شما کدوم نوعشه؟کمانی یا ضربدری؟
هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین تا یه اندازه ای اگه باشه نیاز به کفش نداره. چون بچه ها خصوصا دختر بچه ها تا قبل از 6سالگی انحرافای زانوشون تعییر میکنه و درست میشه. اما اگه بیشتر از یه حدی باشه با کفش جلوی پیشرفتش رو میگیرن
هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور
2738
از وقتی که راه رفتن رو یاد گرفت متوجه شدن همون موقع بردن دکتر و پوشید
💮باورتون میشه با معجزه ای که خدا برام به وجود آورد تونستم به این هفته بارداری برسم....💮خدا جون مممنونم😘
پای دختر من ضربدریه
مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢
اورانوس خانم به نظر شما درست میشه؟؟
مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢
سپیده جان من دکتر تو کرج پیدا نکردم بردمش تهران