2733
2734

بنظرتون چرا؟ 

مثلا من خودم همش میخوام تایید دیگران رو بدست بیارم 

دست خودمم  نیست 

مثلا یکی بهم میگه این شلوار به این مانتو نمیاد نگاه نمیکنم خودم چی دوست دارم 

به این توجه میکنم که کار اون رو انجام بدم 

چرا آخه😓

کاشفان کوچه های بن بستیم ،، حرف های خسته ای داریم،،این بارپیامبری بفرست که تنها گوش کند. ....... آهای خانومی که میخونی این متن رو ، تو مجبور نیستی ناراحتیت رو سر آدمای سایت خالی کنی ، سعی کن حس خوب منتقل کنی و تو سایت جای تخلیه عصبانیت نیست 🤝

اعتمادله نفست سعی کن بالاببری

امضام بخون!😉.هیچگاه نمی گذارم به مذهبی بودنم واعتقادات وکشورم توهین شودازشمادوست عزیز یک خواهشی دارم:من داخل تاپیکها اگرنظری میدم مخاطبم استارترهست نه دیگرافراد پس توجه داشته باشید وریپلای نکنید🙏نه خودم قصدتحمیل نظردارم نه اجازه می دهم فردی دیگرنظرش راتحمیل کند☺🙅‍♀️❤️خداجونم!ازت میخام من وهمه جوانان ونوجوانان راهدایت کنی❤️خوشحال میشوم بابانوان نوجوان درموردمسائل روزصحبت کنم

اعتماد به نفس نداری

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731

سلام استارتر

دلیلش اینه که شما تایید طلب هستی 

من خودم کمالگرا و تایید طلب بودم که سعی کردم به مرور ، درستشون کنم

ninisite.blog.ir / دیگه تو نینی سایت نیستم و فعالیت ندارم اینجا
ادم کودن یفکر رضایت دیگرانه

خیلی ممنون از نظرت 

ولی میتونی با شعور تر باشی

کاشفان کوچه های بن بستیم ،، حرف های خسته ای داریم،،این بارپیامبری بفرست که تنها گوش کند. ....... آهای خانومی که میخونی این متن رو ، تو مجبور نیستی ناراحتیت رو سر آدمای سایت خالی کنی ، سعی کن حس خوب منتقل کنی و تو سایت جای تخلیه عصبانیت نیست 🤝

چون ادمیم طبیعتا به تایید جامعه تا حد نرمال نیاز داریم همه دوست داریم پذیرفتنی و محبوب باشیم وتحسین بقیه رو داشته باشیم هیچ انسان نرمالی نیست که بگه من دوست دارم منفور باشم من دوست دارم طرد بشم من دوست دارم توچشم بقیه بدتیپ و بی سلیقه باشم  !!!اما باید مراقب باشیم وارد مرز مهرطلبی نشیم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
اعتماد به نفس نداری

نمیدونم 

یعنی حس میکنم هرچقدر اعتماد به نفس هم داشته باشم بازم نظر دیگران روم تاثیر میذاره

مهر طلبیم همیشه هم میبازیم

چی بگم 💔

نمیدونم  یعنی حس میکنم هرچقدر اعتماد به نفس هم داشته باشم بازم نظر دیگران روم تاثیر میذاره

برا بقیه زندگی میکنی🫠

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
سلام استارتر دلیلش اینه که شما تایید طلب هستی  من خودم کمالگرا و تایید طلب بودم که سعی کردم ب ...

درست هم شدی؟ 

یعنی تایید شدن یا نشدن از طرف دیگران هنوز روت تاثیر داره؟ 

2706