2737
2734
عنوان

کسب و کار آنلاین

1470 بازدید | 60 پست

سلام بچه ها به درخواست زیادتون تاپیک زدم ک تجربیاتم از آنلاین شاپم براتون بگم و ایده هم زیاد دارم برای اینکه استارت آنلاین شاپ تونو بزنین هر کمکی از دستم بربیاد انجام میدم 

بیایین اینجا هم برنامه و هدف هاتون رو بگین ک دوستان دیگه برای برنامه ریزی کمک تون کنن من ۶ سال پیش ک شروع کردم کسی نبود یاد بده و راهنمایی کنه خیلی کار پر ریسکیم شروع کردم با ۱۲ میلیون تومن از یه آنلاین شاپ جنس خریدم ک موجودی بفروشم از لیر و دلار سر در نمیاوردم خانومه هم تا تونست کرد تو پاچه م چون از بس بهش گفتم من لیر اینا سر در نمیارم ارزون حساب کن بتونم اینارو بفروشم خلاصه چشم تون روز بد نبینه اینا رسید دستم به فامیل و آشنا گفتم ک از ترکیه جنس آوردم برای فروش 

اومدن دیدن همه گفتن گرونه من اون موقع گفتم یه روزه فروش میره فامیلامون وضع شون خوبه حتما میخرن ولی برعکس شد بابام هم بجای اینکه روحیه بده هی داداش مو میاورد خونه م ک براش حساب کناب کن بلد نیست براش گرون حساب کردن تا الان شم بجای روحیه دادن همیشه میگن زیاد کار میکنی تو کار میکنی شوهرت تنبل شده و از این حرفا با نگرانیای بی مورد شون همیشه نا امید میشدم و به شوهرم می توپیدم در حالی ک شوهرمم همیشه کمک مالی بهم میکنه با اینکه شغل ثابت نداره 

همین دو سه روز ک تاپیک مدیریت هزینه ها بودم فهمیدم ایراد از  اینه ک مدیریت ندارم شب و روز کار میکنم فقط راحت خرج میکنم هیچ هنر مدیریت و پس انداز ندارم از اول هم حساب کتاب به شوهرم ندادم شاید حساب کتاب با اون باشه وضعمون خیلی بهتر میشد ولی دلم میخواد خودم مدیریت یاد بگیرم و برای درآمد خودم برنامه داشته باشم 

هر شغلی سختیای خودشو داره آنلاین شاپ سختیاش از فزوشگاه حضوری بیشتره ولی خب درآمد هم ممکنه چند برابر بهتر باشه 

الان دیگه فروشگاه ها هم هم آنلاین هم حضوری فزوش دارن بعضی پیجا ترکوندن من اعتقاد دارم دنیا پر از فراوانیه چرا یه آدم کل عمرشو به ۲۰ تومن حقوق کارمندی قانع باشه شغل آزاد چون ریسک زیاد میکنن بعضا پیشرفت میکنن مثلا معصومه جون اگه خودشم کسب و کار آنلاین راه بندازه با این درایت و مدیریش میترکونه بقیه شو تا تایپ میکنم بقیه رو تگ کنین 

چند روز پیش ک خسته از تاپبکای خاله زنکی اینجا بودم گفتم دیگه نیام نی نی سایت خیلی ذهنم سلیطه و خاله زنک شده 

تا تاپیک مدیریت هزینه هارو دیدم گفتم تمرکز کنم رو همین تاپیک یچیزی یادبگیرم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام موفق باشیدعزیزم.بنظرتون من چیکارکنم بیکارم چن ساله آزمون استخدامی میدم خسته شدم.گاهاتودیوارلباس ...

سلام ایده زیاد میزارم باهم صحبت میکنیم عزیزم نگران نباش

2740

تقریبا چندوقت پیش شش ملیون ازبنده خدا جنس خریدم به نه ملیون فروختم سه ملیون سود کردم کسب وکارحضوریم خوبه ولی من شرایط ندارم اینم دوستم بود جنساش رودستش مونده بود گف ببر به هرچی خواستی براخودت بفروش بعد پول منم بده خیلی توفکرآنلاین شاپ ‌درآمد مجازی بودم چون حضوری واقعا شرایطشو ندارم ولی به خودم ایمان دارم که موفق میشم فقط نیازبه یه استارت دارم خیلی خوشحال شدم تاپیک ودیدم امیدبه خدا بریم جلو من هستم تاتهش

به نظرم روی محصولی ک نیاز جامعه هست تمرکز کنین شمع سایز اینا خوبه سرمایه زیادیم نمیخواد ولی به این فکر کنین ک با این گرونیا اولویت مردم هم داره عوض میشه لباس و خورد و خوراک اولویت مردم هست تا دلتون بخواد پیج لباس بچه و بزرگسال هست بگردین پیجای بزرگ و پرفروش رو دنبال کنید ایده بگیرین چجوری پست و استوری میزارن پیجای معمولی با عکسای معمولی معمولا شکست میخورن چون اینستا ادما عقلشون به چشم شونه برعکس واقعیت ک خیلیا کارمندن و دو دو تا چارتا میکنن اکثرا عکسای خوشگل بگیرری آدمایی هستن ک خرج میکنن و درواقع بخوایی پیشرفت کنی تو کارت باید کلاس کاری داشته باشی خودتو دست کم نگیری 

تقریبا چندوقت پیش شش ملیون ازبنده خدا جنس خریدم به نه ملیون فروختم سه ملیون سود کردم کسب وکارحضوریم ...

اندشاءاللهذموفق میشی عزیزم حتما خدا استعدادشو دیده ک به فکری و راه شم برات هموار کرده ک با تاپیکم آشنا شدی ان شاءالله مفید باشه برات 

2706