2733
2734
عنوان

کمکمممممم کنید🥲😔

177 بازدید | 4 پست

سلام خوبید بچها کمکم کنید اول برید تاپیک ایا این خیانت است رو ببینید تا متوجه بشید یکم پایینه تاپیکاس بعد بیاید نظر بدین بچها اون خانومی ک نزدیک بود شوهرم باهاش بهم خیانت کنه دختر خاله مامانشخ و اون مادر عفریتش پای اون هرجاییو به زندگی ما باز کرد تسمش برا اینکه بد نشه یچی دیگه میکم مثلا پری مثلا اوایل ازدواجمون مادرش میخواس از شهرسنان بیاد خونمون یه شهر دیگس یه کاره زنگ زد گف میخوام پریو با خودم بیارم اخه ینی چی یه دختر مجرد بیاد خونه یه مرد نا محرم مخصوصا کسی ک شوهر من قبلا خاستگارش بوده شوهرم گف ن نمیدونی مادرش چه کاری کرد شما برای من ارزش نذاشتید حتی یه کاره شوهرم میخواس اتوبوس بگیره دختره بیاد ک خدارشکر نیومد فک کنید مادر شوهر من تا قبل ازدواج ما بعد از ماجرای حاستگاری پسرش اصلا با اینا رابطه نداشت ولی بهد ازدواجمون انگار چی باهم میرن و میان واقعا اذیتم میکنه بعد ماجرا خیانت حتی با اینکه میدونه من اذیت میشم هر وقت همسرم زنگ میزنه حتی اگ با اون طرفم خیابون نباشه میگه با پری خریدم یا پری اومده پیشم و ازش تعریف میکنه دم و دیقه هم زنگ میزنه ک بیا شهرستان پیشم شوهرم یه مدت کار نداش بیکار بود الان وایساده پای کار هی میخواد بکشوندش شهرستان دوباره از کار بسکارش کنه بچها یه چیزی بگم مادرشوهرم جدا شده از پدر شوهرم و از دوسالگی تا ۱۸ سالگی ندیده پسرش و باور کنید اصلا براش مهم نیست چه بلایی سر پسرش بیاد حتی اونو هم اذیت میکنه خستم کرده دیگه همش زنگ میزنه دلم برات تنگ شده بیا شهرستان وقتیم ک میریم زنگ میزنه پری و خواهر مادرش بیان حتی دفه قبل ک اومدیم تو ساکم دعا پیدا کردم خودش طلاق گرفته میخواد کاری کنه بچشم همچین کاری کنه راهی هس دورش کنم‌ از شوهرم و زندگیم🥲

بسپارش بخدا با خدا دردو دل کن خدا بدجور هوای بنده هاشو داره شک نکن ،یه جوری راحتت میکنه خودتم میمونی

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای چقد زبون بسته ای خوب معلومه بگو خوشت نمیاد اصلا این مسخره بازیا چیه

گفتم ولی شوهرم میگه مامانمه تنهاست نمیتونم ولش کنم:)

تنها کسی ک این مدت پشتم بود بابام بود و مامانم همه میگفتن تقصیر خودته

2731
بسپارش بخدا با خدا دردو دل کن خدا بدجور هوای بنده هاشو داره شک نکن ،یه جوری راحتت میکنه خودتم میمونی

بخدا با خودم گفتم اگ دیدم تموم نمیشه برم به بابام بگم طلاقم بگیره:)