2737
2739

من خیلی ب مردا بی اعتمادم همش حس میکنم انقدری دوست ندارن خانمشونو

دوست پسرم نداشتم

ولی نمیدونم چرا اینجوریم

گر آرزوی وصلش پیرم کند مکن عیب   عیب است از جوانی کاین آرزو ندارد  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

از رفتاراش

از خودگذشتگی هاش برای من

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

از رفتارش، گفتارش، حتی نگاهش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

از اونجایی که باهاش دوست بودم واسم خاستگار اومد میومد گریه میکرد جواب منفی بده ولی من جواب مثبت دادم چون از اول قرارمون ازدواج نبود ۱ هفته ۲۴ ساعت گریه میکرد منم درگیر مراسم بله برون بودم که بعد ۱ هفته دید جدیه اومد خاستگاری واسه اینکه از دستم نده شب بعدش با پافشاری عقد کردیم اینم بگم ۶ سال میگذره ولی از عشقمون کم نشده