2733
2734
عنوان

قبولی های پارسال آموزگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 3494 بازدید | 218 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبولی پارسالم کتبی ۲۸۴ شدم روزی ۱۲..۱۳ ساعت منبع اصلی خوندم  بعد تست  تکرار و مرور& ...

چقد عاقل بودین که منبع اصلی خوندین

خیلی هم زیاد درس خوندین

آفرین به شما

فقط از تو گوشی یا کتابارو خریدین؟

هزینش چقد شد؟

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
سلام خوبی عزیزم .ببخشی شما بعد حکم عدم تمکین چکار کردین من ام تو شرایط شمام

خوب برو سر زندگیت دیگه

از وکیل هم سوال کن

برگردی ناشزه نمیشی خیالت تخت

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
2731
چقد عاقل بودین که منبع اصلی خوندین خیلی هم زیاد درس خوندین آفرین به شما فقط از تو گوشی یا کتابارو ...

قربان شما

من عمومی ها رو گوشی خوندم و ضعیف جواب دادم ولی اختصاصی و تخصصی چاپ کردم و کتاب خریدم و خیلی بهتر جواب دادم 

هزینه هم حدود ۲ تومن

2740
این ازمون قبولیش خیلی سخته رقیبا سرسختن؟  مرکز استان ما ۸۰ نفر میخواد یعنی راحته قبولیش؟ د ...

سلام،دوستت آموزگاری قبول شد؟

میشه نمرشو بپرسی؟

جزوه خریدم از کانال رستمی و همچنین تست تست خیلی بزنید 

سلام عزیزم

پارسال برای مصاحبه که رفتید،تو همون روز معاینه بدنی هم انجام دادن؟

دندونا رو هم میبینن؟😬

جزوه خریدم از کانال رستمی و همچنین تست تست خیلی بزنید 

از کدوم پایه و کدوم کتابا برای درس دادن تو روز مصاحبه بیشتر استفاده میکنن؟

همش با موبایل درس خوندی؟؟ روزی چندساعت تونستی با موبایل درس بخونی؟؟ از نظر شارژ برقی موبایل میگم&nb ...

عزیزم آموزگاری قبول شدی؟

سلام عزیزم پارسال برای مصاحبه که رفتید،تو همون روز معاینه بدنی هم انجام دادن؟ دندونا رو هم میبینن؟ ...

سلام عزیزم

مبارک باشه

معاینه بدنی نه

قد و وزن

کوررنگی

معاینه چشم

گوش

دندون

تلفظ کلمات را پرسیدن(یه متن دادن گفتن بخونید)

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.
از کدوم پایه و کدوم کتابا برای درس دادن تو روز مصاحبه بیشتر استفاده میکنن؟

متنوع هست

ریاضی و علوم بود فقط

ولی مثلا از تمام پایه ها بود

بسته به شانس آدم هست

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.
2706