2733
2739

فرض کنید فرزند دختر بالای 20 سال سن دارید

یک مرد 30 ساله میاد خواستگاری دختر شما

شما تو جلسه معارفه از خواستگار درباره اینکه تا حالا دوست دختر یا اینکه رابطه با جنس مخالف داشته سوال میکنید

بعدش میگه من تا حالا اصلا دوست دختر و پارتنر نداشتم اما از 20 تا 30 سالگی 30 بار ازدواج موقت انجام دادم یعنی 30 بار رفتم پیش خانم هایی که مثلا 800 هزار تومن میگیرن تا یک ساعت با یک مرد صیغه بشن و ازدواج موقت کنن

و دقیقا هم توجیه کنه که مثل ویزیت دندانپزشک که یک پولی میدهی و از پزشک هم در ازای دریافت پول خدمات به شما میده

بگه منم یه پولی دادم و یه خدماتی گرفتم و اصلا رابطه دوستی در کار  نبوده

شما ازش قبول میکنید ؟ میگید خوب مرد تا این سن باید نیاز جنسی اش را ارضا میکرده؟

یا تو همون جلسه معارفه در جا ردش میکیند؟

قطعا نه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این منبع زگیل و ایدز و انواع و اقسام بیماری های مقاربتی هست بیشتر تا خاستگار.... 

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
2740

ووییی پرتش میکنم بیرون خونا رو آب میکشم از دم چون نجاست وارد خونه شده واا واه

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

پسری که با دوس دخترش بوده و رابطه داشته رو ترجیح خواهم‌داد ب چنین ادمی

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010

30 بار😐😐😐😐

چه مثال مزخرفی زده

حالا اگه یه بار بود یه چیزی

اگه یه رابطه بلند مدت عاطفی داشت شرف داشت به ۳۰ باز ازدواج موقت!

من اصلا و ابدا قبول نمیکنم

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2706