2737
2739
سلام خوبید؟ خوشید؟ به من کمک کنید لطفا ۱) من تا حالا ضد آفتاب رنگی ایلارو استفاده میکردم ولی گاهی اوقات میماسه روی پوستم و اینکه کلا پوست من یه جوریه که اکثر کرم پودرها یا ضدآفتابهای رنگی میماسه حالا یه ضدآفتابی میخوام تو همین رنج قیمتی یعنی تا ۵۰ تومن ولی نماسه و خوب باشه، راستی پوستم چربه ۲) کلا اینکه چکار کنم که این ضدآفتابه نماسه روی پوستم ۳) این سوال خواهرمه ربمل خوب که ضد آب نباشه، بلند و پر کنه و کمی خرده مژه داشته باشه و مژه ها را به هم نچسبونه سپاس
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فک کردم به مسابقه ربط داره تاپیکت تنم داشت مورمور میشد 😂😂😂😂
بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
ریمل خوب یه دوسه دربازار نیست الان اصلش جاش میتونی بیو بگیری حجم دهنده عالیه
میدونم این روزا از بس عکس میز آرایش لایک کردید شاید خسته شده باشید اما برا منم یه لایک بزنید😙😙😙😙 http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2017011022225543125
2740
من uriage داشتم با همین مشخصات خوب بود تو نت بزن uriage sunblock for oily skin عکسشو ببین اون نارنجیه اگه اشتباه نکنم
بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
بیو 38 تومن و از جایی بخر که اصلش رو بهت بدن. دو سه خوبه ولی تو بازار اصلش چند ماهی هس نیست
میدونم این روزا از بس عکس میز آرایش لایک کردید شاید خسته شده باشید اما برا منم یه لایک بزنید😙😙😙😙 http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2017011022225543125
یوری عیج بگو، عیج با کسره، مث تلفظ سن به انگلیسی قیمتشو الان نمیدونم. بذار بزنم دیجیکالا بت بگم. جزو کرمای گرون بود اون موقع
2706