2733
2739

سلام وقتتون بخیر،من یه دختر ماه دارم خداروشکر دوست دارم بعدیم پسر باشه،چون خودمم داداش ندارم، دلم میخواد ازدوتاش داشته باشم کسی تاحالا تونسته جنسیت بچه شو تعیین کنه؟(پیشاپیش ممنونم که نصیحت نمیکنید که دختر بهتره یا پسرو...من خودم عاشق دخترهستم ولی دوست دارم دوتاش رو داشته باشم🌹🤗)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنطرم فقط باید خدا بده 

من خداروشکر دختر دارم با کلی رژیم غذایی و ... الان باردارم ۱۰ هفته حسم میگه دختر چون ویارم با ویار دخترم فرقی نداره آرزو داشتم خدا بهم پسر بده

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ''' خدایا شکرت  . خدایا خودت کمکم کن بدون امتحان کردنم  خدایا توکل بر تو
2731
انشالله سالم بیادتوبغلت،دکتر بهت رژیم داده؟

ان شاءالله  آره زیر نظر دکتر بودم

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ''' خدایا شکرت  . خدایا خودت کمکم کن بدون امتحان کردنم  خدایا توکل بر تو
ان شاءالله  آره زیر نظر دکتر بودم

نمیشه از روی حالات و ویار جنسیت رو صددرصد گفت،شایدم پسرباشه،خیلیم به جنسیت ربطی نداره هربچه ای ویارخاص خودش رو داره

نمیشه از روی حالات و ویار جنسیت رو صددرصد گفت،شایدم پسرباشه،خیلیم به جنسیت ربطی نداره هربچه ای ویارخ ...

نمی دونم شاید اما حس مادریم میگه حتی خواب دیدم سونو گفت دختر 

2738