2733
2734
عنوان

باردارم. بچم چیزیش نشده بنظرتون😞

413 بازدید | 21 پست

خیر سرم میخاستم برم باشوهرم بیرون بگردیم😥تو جاده داشتیم میرفتیم ی ماشین خیر ندیده اومد چفت کرد ب ماشین شوهرم نزدیک بود بزنیم از جاده بیرون ب حدیییی ترسیدم ک یه پرده سیاه جلو چشام گرفت قلبم داشت کنده میشد شوهرمم خیلی ترسبده بود. همون لحظه زیرددلم دوبار نبض زد سریعع. شوهرم رفت برام ی ابمیوه گرفت بهتر شدم. الالان از دیشب نگرانم نکنه بچم چیزیش شده😥😥یا امام سجاد امروز ولادت تویه دستم ب دامنت بچم ایست قلبی نکرده باشه😥😥😔😔ازکجا باید بفهمم بچه سالمه؟ 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیزی نمیشه عزیزم

نمیدونم بخدا از دبشب نگرانم

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

برو دکتر اگه نگرانی

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
2740

برو بیمارستان زنان و زایمان اونجا بگواین اتفاق افتاده گوشی بذارن صدای قلبش رو بشندی خیالت راحت بشه.

من یکبار یه اتفاق واسم افتاد که خیلی ترسیدم رفتم بخش رایشگاه نگرانیمو گفتم ماما با مهربونی اومد گوشی گذاشت واسم 

الهی به امید خودت...  
نمیدونم بخدا از دبشب نگرانم

برو دکتر خیالت راحت شه

ولی منم تو بارداری یبار خیلی شدید ترسیدم ولی خداروشکر چیزی نشد

2706