2733
2739
عنوان

اونا شیرخوار5ماه ب بالا دارن بیان

10 بازدید | 5 پست
من پسرم 5ماه ده روزسه وزنشم خوبه شبا فقط یک بار یا دوبار بیدار میش نگرانم بچهای شما چن بار بیدار میشن و چن دقیقه شیر میخورن
یروز نوبت شادبودن منم میرسه 😔😔😔😔
پسر من ٦ ماه و یک هفته شه،،، ساعت ١٢ شب شیر میخوره تا ٦ صبح،،، البته شیرخشکی هست
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
پسرم پنج ماه و شونزده روزش شبا هر دو ساعت یبار بیدار میشد از وقتی کمکی میدم دوبار در شب بیدار میشه یا سه بار
‍ 🎭پولدارى،منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد! ⛄️گدایى؛صفت است ربطى به بى پولى ندارد! 🎆دانایى؛فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد!🍓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در طول روز هر سه ساعت یکبار، اما شب فقط یکبار بیدار میشه، و بعد از ٦ صبح هر سه ساعت میخوره
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
عالیه عزیزم این نشون میده هم شیر شما کافی و خوبه و هم اون ماشاا...خوب میخوره که سیر بشه اصلا نگران نباش و بی مورد هم غیر از خواست خودش شبذبهش شیر نده چون شرظی میشه و خیلی برات مشکل ساز میشه ضمن اینکه سنش جوری هست که دیگه میتونه بدون حس گرسنگی بخوابه و خواب راحت داشته باشه. دختر من چهار ماهه است و دو بار یا سه بار بیدار میشه