2733
2739
عنوان

فرق نشاسته ذرت با گندم

229 بازدید | 11 پست

خانوما میخوام دسر یخچالی با پتی بور درس کنم فقط نشاسته گندم دارم ولی زده نشاسته ذرت بزنین اشکال نداره از نشاسته گندم استفاده کنم؟؟ کسی درس کرده خوشمزه میشه؟

تا جایی که میدونم این دو تا رو نمیشه با هم جایگزین کرد عزیزم

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نشاسته گندم بدمزه است. نشاسته ذرت خنثی هست. مزه خاصی نداره

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2728

فرق دارن نمیشه جایگزین کرد نشاسته ذرت یه حالت خاصی داره اگر تو دستور نوشته نشاسته ذرت فقط باید همونو بریزی..

حالا ک نداری یه دستور دیگ پیدا کن درس کن

میخوابونم دهنتااا🗿🤛🔪
2738

پودر ژلاتین نداری؟ 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.