2733
2739

فولیک اسید و مکمل و این چیزا باید خورد دیگه تو این دوره.

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی،جانان منی،در بطن منی،جانانه بیا....۱۴۰۲/۱۱/۱۹ فهمیدم یه فندق تو راهه🤩😍انشالله قسمت همه ی منتظرا....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استراحت عزیزم و اینکه چیزای مقوی زیاد بخور هر صبح اول آب نخور حالت بد میشه قرص هم بخور حتما 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍

ببین الکی حرص نخور میدونم خوابت میاد حوصله نداری 

ولی دست خودت نیست برو بیرون پیاده روی کن غصه نخور گلم آدم های سمی اطرافتم حذف کن 

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سه ماهه اول بارداری خیلی مهمه و باید خوب مواظبت خودت باشی..استراحت کن و زیاد راه نرو..چیزای مقوی بخور ..اسید فولیک هم بخور..من خودم فردا سه ماه اولم تموم میشه خیلی حالت تهوع دارم الانم نوبت سونوگرافی نشستم 

2740
سه ماهه اول بارداری خیلی مهمه و باید خوب مواظبت خودت باشی..استراحت کن و زیاد راه نرو..چیزای مقوی بخو ...

استراحت در چ حد منظورتونه؟کارای روزمره رو میکنین؟

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
استراحت در چ حد منظورتونه؟کارای روزمره رو میکنین؟

من قبلاً همه کارها رو. میکردم رفتم سونو گفت جفتت پایینه.به من استراحت مطلق داد..شاید جفت شما پایین نیست کارهای سنگین انجام ندیدی و  ظرف شستن و خونه تمیز کردن اشکال نداره 

من قبلاً همه کارها رو. میکردم رفتم سونو گفت جفتت پایینه.به من استراحت مطلق داد..شاید جفت شما پایین ن ...

منم بارداری قبلیم سرکلاژ بودم و استراحت مطلق برااینو نمیدونم ولی مطلق بودن سختمه درحد شام و ظرف شستن فقط

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
سه ماهه اول بارداری خیلی مهمه و باید خوب مواظبت خودت باشی..استراحت کن و زیاد راه نرو..چیزای مقوی بخو ...

مرسی گلم ،خودتو نی‌نی سلامت باشین الهی،

ای جانم،سونو چطور بود؟

2706