2752
2734
عنوان

زندگیم داره خراب میشه تباه شدم

384 بازدید | 32 پست

5ساله ازدواج کردم 22سالمه شوهرم 34سالشه اصلا دوس نداره با خانوادم رفت و امد کنیم دست بزن داره شکاک و بدبین عصبیه هیچ برنامه مجازی ام نمیذاره نصب کنم تا الان به کسی چیزی نگفتم ولی الان جدی یه هفته اس که قهر اومدم خونه بابام نمیدونم میخام جداشم یا نه خودش میگه پشیمونم یه فرصت دیگه بهم بده نمیدونم اعتماد کنم یا نه

ازدواج تو سن کممممم

اختلاف سنی زیاددددددد

هوف

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه چیزی بگیر حق طلاق یا خونه به نامت کنه 

توبه گرگ مرگه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

چقد اختلاف سنی دارین خب معلومه که کلی طرز فکرا و همه چیتون زمین تا اسمون فرق میکنه سعی کن یه ضمانتی ازش بگیری ک درست بشه ملکی چیزی بنامت کنه یا تعهد محضری چیزی ببین درست نمیشه طلاق اخرین گزینت باشه ببین چی میشه دیگه

ازدواج تو سن کممممم اختلاف سنی زیاددددددد هوف

تا چیزی هم میگی خورد میشی میگن وا مکه سن کم چشه قد زن ۵۰ساله می فهمه خانوادها انگار دختر مثل کالا میدونن

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2706