2737
2734
عنوان

از ژل آلوئه ورا غافل نشید

259 بازدید | 20 پست

من دوروزه دارم میزنم ب پوستم احساس میکنم پوستم سفت میشه و روشنتر فقط کسی راهی نداره ک بشه ی مدت ژلش رو‌نگه داشت که ماندگار تر بشه چون من از خود گیاهش استفاده میکنم ن ژل آمادش و کارخونه ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلا استفاده کرده بودم هیچ تاثیری نداشت😂

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
2742
پوستم رو به شدت تیره کرد ی مدت زدم  راهی واسه نگهداشتن ژلش نیست زود خراب میشه

منم همینطور..

ولی خیار رنده شده واقعا جوابه

اگه از گرونی لباس بچه گانه خسته شدین از آنلاین شاپ ما دیدن کنید...به قیمت عمده و باور نکردنی https://rubika.ir/arzanishop
2738

۱۰_۲۰تا گلدونشو دارم ولی چون حساسیت دارم نمیتونم بزنم. ی بار بردم دادم عطاری

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2706