2752
2739
عنوان

میخوام برم ولی نمیتونم

110 بازدید | 6 پست

من دیپلم کار دانشم معدلم 17.50 و میخوام کنکور تجربی بدم بعدش موندم کنکور بدم یا اپلای کنم خارج چ رشته های برام داره میتونم اونجا هم تغییر رشته هم بدم برا زبانم چند روزه شروع کردم تا مدرکشم بگیرم برا پاسپورت ندارم سربازیمم نزدیکه ولی میخوام برم اما بدون پاسپورت ن میتونم ثبت نام کنم برا مدرک زبان ن برم حتما باید سربازی برم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه می خوای برای باید حتما سربازی رو بری

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2731

چقدر گیج شدم خوندم😂

گواهی اشتغال به تحصیل داشته باشی،کاری به پایان خدمت ندارن برا مدرک زبان

ولی واسه خارج رفتن باید حداقل بورسیه تحصیلی باشی

طبق اطلاعات من بود،ولی شما اطلاعات بروز را پیگیری کن

بد بخت از سربازی بدش میاد میگه نمیشه بپیچونه بره

اصلا راهش نیست، ما یکی از فامیلامون نرفته بود سربازی حالا نمی دونم چطوری و بچه 1 ساله داشت می خواست بره خارج اما نتونست اخر سر مجبور شد بره سربازی بعدا بره

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️