2733
2739
عنوان

خلط پشت گلو و

74 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها من سرما خورده بودم هفته پیش شدید نبود اصلن بعد یه هفته حالا خلط پشت گلوم جمع میشه 

بنظرتون چیکار کمم حوب بشم

بعد یه چیز دیگ چند شب شوهرم میگه تو خواب صدا میکنی شبیه ناله این چیزا بنظرتون مال این خلط ک شبا نفسم میگیره اینجور صدا میکنم یا نه 

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹

من حامله م و دقیقا سینه و پر از چرک و خلطه... بهم فشار میاد سرفه میکنم خیلی دارم اذیت میشم

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

آره عفونت خوب میشه  آب نمک غرغره کن منم سری قبلی سرماخوردم همین جوری شدم زمان برد تا خوب بشم جوری خلط پشت گلوم می‌گرفت که نمیتونستم نفس بکشم........ 😞🚶‍♀️💔👀🌹و اینکه سعی کن خلط هاتو بندازی بیرون

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من حامله م و دقیقا سینه و پر از چرک و خلطه... بهم فشار میاد سرفه میکنم خیلی دارم اذیت میشم

عزمزمه من شبا تو خواب صدا میکنم نمیدونم مال این خلطست یا نه

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
2742
آره عفونت خوب میشه  آب نمک غرغره کن منم سری قبلی سرماخوردم همین جوری شدم زمان برد تا خوب بشم جو ...

یعنی این صدا کردن تو خواب مال اینه

عزمزمه من شبا تو خواب صدا میکنم نمیدونم مال این خلطست یا نه

مال خلطه...راه نفس کشیدنت میبنده

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
مال خلطه...راه نفس کشیدنت میبنده

ممنونم عزیزم