2733
2734
عنوان

دعای معراج چقدر قشنگه...🌿🤍

191 بازدید | 14 پست

اولین بار بود می خونمش

امروز رفتم یکی از برنامه های زندگی پس از زندگی رو ببینم، اون خانم وقتی روحش جدا میشه و التماس می کنه به خاطر مادرش برگرده، بهش می گن دعای معراجو بلدی؟! و وقتی شروع میکنه وقتی به یا الله می رسه بر می‌گرده به اتاقی که توش روحش از بدنش جدا شده، اونجا بهش می گن به امتت بگو ببینید این چه دعایه که مرده رو هم زنده می کنه! و بعد وارد کالبدش می شه.

منم تحت تأثیر این تجربه یادم اومد از طرف هیئت دانشگاه یه دعای معراج گرفتم، اومدم و خوندمش.

خیلی خیلی قشنگ بود، پر از حس آرامش و امنیت...🤍🪴

باید بخونید که بفهمید چی می گم...✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلامتی امام زمان

سلامتی خودم و خانواده م

مرسی ازمحبتتون

عزیزم لطفا لطفا لطفاویژه برام دعاکن..شمادلتون پاکه لطفا برام دعاکنین ...دعا درحق دیگران زودتر اجابت میشه

من طلاق گرفتم..لطفا دعاکن ب زودی بایک فردعالی ازدواج کنم و انتخاب عاقلانه ای انجام بدم و واقعا این دفعه خوشبخت بشم ک پدر و مادرمم خوشحال بشن ک خوشبخت و عاقبت بخیر شدم

2738

ما رو هم از دعات بی نصیب نکن الااهی آمین،😓😭

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
سلامتی امام زمان سلامتی خودم و خانواده م مرسی ازمحبتتون عزیزم لطفا لطفا لطفاویژه برام دع ...

دلم که پاک نیست، متأسفانه

اما خدا صدای ما آدمای بدم می شنوه

با همه ی قلبم دعا می کنم بهترین ها رهسپار زندگیت بشه عزیزم، به خدا خیلی توکل کن🌷

🌺یه برنامه برای موبایل ساخته شده است در مورد ذکر صلوات، یه قسمتی داره که با هزار و یک اسم خداوند بر پیامبر صلوات میفرستی در حالی که هزار و یک لقب و اسم پیامبرﷺ را ذکر میکنی. باور کنید معجزه است.

🌺یا اینکه دعایی هست که پیامبر عزیز اسلام فرموده اند آنقدر خواندنش عظمت و ثواب دارد که میترسم مردم عبادت را رها کنند و به این دعا اعتماد کنند، این دعا و دعاهای معجزه گر دیگری داریم در این اپلیکیشن دانلود بفرمایید تا حس کنید در باب الرحمه الهی پا گذاشته اید👇

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

بِسم الله الرّحمنِ الرَحیٖم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

❤️اپلیکیشن "هزار و یک صلوات"

❤️این اپلیکیشن را دانلود کنید:

🌟فوق برنامه ای در مورد صلوات

🌟هر چه صلوات روایت شده

🌟عظیم ترین ذکرهای صلوات

🌟بیش از پنج هزار ذکر صلوات

🌟دنیایی از ذکر و دعاهای استغفار 

🌟دنیایی از تسبیحات خداوند

🌟دعاهای شکرگزاری درگاه خداوند

🌟دعاهای بزرگ و واقعا پرفضیلت

🌟با گرافیکی شیک و جذاب

💫در یک اپلیکیشن بنام:

❤️هــزار و یک صــلوات

عالی عالی عالی............

فوق العاده جذاب..........

فوق العاده بی نظیر............

هدیہ ای برای اهل ذکر و دعا.......

این پیام صدقه جاریہ است،

به اشتراک بگذارید و از برکاتش بهرمند شوید.🙏

🔰جهت دانلود "برنامه هــزار و یک صــلوات"

بازار:

https://cafebazaar.ir/app/ir.salavat.barnabi

مایکت:

https://myket.ir/app/ir.salavat.barnabi

گوگل پلی:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ir.salavat.barnabi&hl=fa

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

منم الا خوندمش خدا خیرت بده ی مدته دلم اشوبه خیلی ارومم کرد  متنشم خوندم واقعا قشنگ بود

عزیزم ان شاالله دلت همیشه آروم باشه 🤍🌿

برای امضات صلوات فرستادم، ان شاالله که مادرتون سالم و تندرست باشن🙏🏻

2706