2733
2734
عنوان

کدبانوها مبلامو چجوری تمیز کنم؟😢

144 بازدید | 14 پست

سلام دوستای گلم، مبل هام مخمل کرم رنگن 

هر مدل کفی که میزنم ، هر چقدرم بعدش خشکش کنم، بازم رد کفی که خشک شده سفید میشه و می مونه

من دیروز تمیز کردم اصلا برق میزنه کیف میکنم،من با شامپو فرش شستم

من باتو پراز نورم من باتو پراز راز من بی‌تو ولی حنجره ای خالی از آواز، (جنگ بلد ولی صلح طلب) (اصیل که باشی اهل خودنمایی نیستی)
2731

با اب خالی پاک کن

انقدر فکر نکن چجوری میشه، بخواد بشه میشه خدا قشنگ میچینه برات....🍃                                                                        https://abzarek.ir/service-p/msg/1617273     لینک چالش ناشناسم انتقادی دردلی داشتین در خدمتم دوستان 🌴

عزیزم مبل شویی بگو بیاد

چون اونا کف و آب میزنن بعدم آبشون میگیرن دیگه لک و سفیدی باقی نمیمونه 

مثل اخرین روز شهریوره همه ترسم اینه بره بگذره دلم بانگاهش گلاویز شد چشاشو یه ان بست پاییز شد.

آره بچه ها مبل شویی فکر خوبیه، ولی گفتم اونو بذارم واسه وقتی که کثیفیش زیاد بود ، مثلا سالی یه دفه و اینا...

چون بچه ی کوچیک دارم لک های کوچیک میفته گاهی ، اونا رو میخوام تمیز کنم ولی جاش سفید میشه

آره بچه ها مبل شویی فکر خوبیه، ولی گفتم اونو بذارم واسه وقتی که کثیفیش زیاد بود ، مثلا سالی یه دفه و ...

ه،حتما فقط همون یه تیکه لک رو دستمال میکشی؟جاش سفید باقی میمونه؟

من باتو پراز نورم من باتو پراز راز من بی‌تو ولی حنجره ای خالی از آواز، (جنگ بلد ولی صلح طلب) (اصیل که باشی اهل خودنمایی نیستی)
آره دیگه ، بقیه اش تمیزه ، مثلا یه لک کوچیک مثل رد مداد یا خوردنی چیزی که میفته...

بررا همین ردش معلوم میشه چون فقط یه تیکه رو میکشی،اکه بخوای رد کف معلوم نشه باید کل مبل رو دستمال بکسی،مثل کل دسته یا کل نشیمن گاه یا کل پشتی شو،اینجوری یک دست میشه

تمیز میشه ینی؟

برامن تمیزه میشه والا

انقدر فکر نکن چجوری میشه، بخواد بشه میشه خدا قشنگ میچینه برات....🍃                                                                        https://abzarek.ir/service-p/msg/1617273     لینک چالش ناشناسم انتقادی دردلی داشتین در خدمتم دوستان 🌴
2706