2737
2739
عنوان

باردارم سرماخوردم شدید چیکارکنم

57 بازدید | 9 پست

دیروز رفتم دکتر فقط واسم دیفن هیدارمین و استامینوفن داد استخوانام درد میکنه سرفه میکنم چیکار کنم بهتر شم داروهامم خوردم فایده نداشته😐😒

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صبر، سوپ، آب پرتقال، سبزیجات، تخم مرغ آبپز. 

بنظرت دوباره برم دکتر چیز دیگه ای میده بهترشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
خداا من چقدر بارداری دوست دارم

انشالا قسمتت شه😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم سرماخوردم 

دیفن هیدرامین و سفکسیم داد ولی سفکسیم رو نخوردم

حالم ندارم

شهرزاد : اگه دوسش دارین حفظش کنین با چنگ و دندون. چون زمان که می گذره هیچ چیز سخت تر از،از دست دادن کسی نیست که برای از دست ندادنش باید با جون و دل می جنگیدین                                          🥰🥰🥰پای تو که وسط باشدانتظار شیرین می شود …!🥰🥰🥰
2738

مایعات گرم بخور لیمو عسل و آبجوش

شهرزاد : اگه دوسش دارین حفظش کنین با چنگ و دندون. چون زمان که می گذره هیچ چیز سخت تر از،از دست دادن کسی نیست که برای از دست ندادنش باید با جون و دل می جنگیدین                                          🥰🥰🥰پای تو که وسط باشدانتظار شیرین می شود …!🥰🥰🥰