2737
2734

بچه من ده ماهشه و عین ده ماه رو یه نفس نتونستم بکشم از بس هر دفعه درگیر یه چالش جدبد میشم امروز کلی گریه کردم از خستگی و کلافه گی.خواب کمی داره چون الرژی داره از طرفی هم بیداره اصلااااااا اجازه نمیده بلند شم محکم پاهام رو میگیره😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من الان قولنجم درد میکنه وسرما خوردم گلو درد بد دارم جرات ندارم از صبح قرص وشربت بخورم تا خوابم نگیره .وشوهرم بیاد .چون دو قلو دارم .با این حال هر لحظه خدا روشکر میکنم چون سالها نازایی داشتم .خیلی ها الان آرزوی حالتون رو دارن 

2740
عزیزم منم یه بچه 9ماهه دارم سنگ ریزه کلیه هاش داره خیلی گریه مکنه شبا خوابش کمه وروزاهم یک بارشاید ب ...

ان شالله بلاش دوره

الرژی به موادغذایی داره

تی وی میگن خوب نیست عملکرد مغزی رو مختل میکنه

عزیزم منم یه بچه 9ماهه دارم سنگ ریزه کلیه هاش داره خیلی گریه مکنه شبا خوابش کمه وروزاهم یک بارشاید ب ...

سمه تلوزسون زیر دوسال

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
من الان قولنجم درد میکنه وسرما خوردم گلو درد بد دارم جرات ندارم از صبح قرص وشربت بخورم تا خوابم نگیر ...

عزیزم دست تنها دوقلو هارو بزرگ می کنی سخته من میخوام دوقلو باردار شدم ولی چونکه خودم تنهام شوهرمم کمک نمی ده میترسم نتونم

(((((اللهم عجل لولیک الفرج )))))

بچه من چند روز دیگه ۲ سالش میشه همه دو سال تنها بودم هیچکس کمکم نکرد تو یه شهریم

الهی شکرت دلبندم پسرم پاره تنم صحبت میکنه و دقت و‌تمرکز بالایی داره و کاملا سالم و نرماله الهی شکرت بابت محبت و عشقی که پسرم داره الهی شکرت که پسرم سخنور ه الهی شکرت که پسرم دانا و باهوشه خدايا شکرت که پسرم یه مردم کامله الهی شکرت برای سلامتی پسرم
2706