2737
2739
عنوان

فروش پیج آنلاین شاپ

172 بازدید | 11 پست

بچه ها من قصد فروش پیج مو دارم ۹ کا فالوور دارم خرید از ترکیه انجام میدم ۶ سال سابقه فروش آنلاین دارم و کانال تلکرام ۸۳۰ ممبر داره

درآمد خوبیم دارم ولی دیسک کمر و گردن شدید دارم هم پسرم میره کلاس اول میخوام بیشتر استراحت کنم و با پسرم وقت بگذرونم

خیلی برای پیجم هزینه کردم و زحمت کشیدم الانم ک دارم میگم خیلی ناراحتم 😞

به بلاگرای خوبی تبلیغ داده بودم الان دوسالی هست ک تبلیغ ندادم ولی فروشم خوبه خداروشکر 

صفر تا صد کارو هم یاد میدم 

سود هم ماهی  ۱۰۰ میلیون رو داری اگه خوب کار کنی

الان پیج جدید بخوایی بزنی فقط ۱۰۰ تومن به بلاگر باید بدی اونم بلاگرای کاسه بشقابی ک فیک میزنن من بلاگرای واقعی رو بهتون معرفی میکنم 

واقعا ماهی ۱۰۰ میلیون سود داره؟چه جوری از همچین چیزی میخواین بگذرین؟

خانواده م همیشه مخالف کار کردنم بودن دیگه دیسکم گرفتم میگن دیگه کار نکن دیسکم افتضاحه حتی نمیشه عمل کرد باید استراحت کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
انلاین شاپه چیه

گفتم ک خرید از برندهای ترکیه انجام میدم

سال های قبل از چین و کره و انگلیس و کانادا و... هم سفارش میگرفتم دیگه تحریم اینا شد بارا دیر میاد دیگه اعصابم نکشید 

2738
دروغ میگه😐

پشیمون شدم از فروش پیجم چون درآمدم خوبه ۱۰۰ تومن پولی نیست واقعا و هرکی میبینم کارمنده و به ده پونزده تومن راضیه تعجب میکنم فکر میکنم بخاطر شغلم هست شاید اگه منم درآمدم کم بود تعجب میکردم از درآمد زیاد