2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی نخریدم

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2731

حقیقتاً خرید کردم ولی اصلاً نه حالا حوصله عید دیدنی دارم نه دلم می‌خواد جایی برم مسافرت اصلاً نمی‌دونم برای چی رفتم خرید کردم ۵ تا مانتو خریدم با بقیه چیزا ستشون کردم کیف و کفشو شلوار و اینجور چیز میزا براشون خریدم. ولی اصلاً نمی‌خوام جایی برم که بپوشمشون

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2740

من مانتو نگرفتم چون دو سه ماه پیش یه بارانی دادم برام دوختن همونو میپوشم. جای مانتو یه پالتو گرفتم یه سایزش فقط موجود بود پنجاه درصد آف خورده بود. گرفتم ۲۳۰۰. کفش هم نمیگیرم چون دارم. یه کیف میخوام بگیرم با دوتا روسری.

شلوار بارداری خریدم 🤣🤣🤣

هرسال این موقع ها عین بنز ورزش میکردم تا عید حسابی مانکن بشم امسال برعکس 🤣🤣

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم   
2706