2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

چه شوخی با مزه ای   جن اقا هست با تو خوبه  احتمالا عاشقته 

برای رسیدن به هدفهاتوند فقط  فقط روی پاهای خودتون  وایسید چون.باپآهای.دیگران.نمیتونید.راه.برید .تلاش.کنید.حتما.بهش.میرسید.مطمین.باشید.چون من این کارو کردم 
2740
دیشب مرغ آورد برام خسته شدم اینقدر مرغ کوبوند تو صورتم

پذیرایش هم خرکیه     

برای رسیدن به هدفهاتوند فقط  فقط روی پاهای خودتون  وایسید چون.باپآهای.دیگران.نمیتونید.راه.برید .تلاش.کنید.حتما.بهش.میرسید.مطمین.باشید.چون من این کارو کردم 
چه میدونم داداشمو اذیت میکنه برام غذا میاره دیشب مرغ شکم پر کوبید تو صورتم

حالا خوردیش یا نه

این جن نیست که جوووونه جووونه جیگره جیگر فداش بشم مرغ آورده تو نخوردی ناز کردی عصبی شده زده ...

اینقدر غذا داده بهم دارم میترکم پلک میزنم غذاش آماده میشه وقتی از بیرون میام ۷۰ تا مرغ سوخاری میریزه تو سرم مجبورم بخورم

ن خوردم جوجه کباب آورد خوردم در فر باز شد کیک گذاشت توش تا بپزه

خوش بهدحالت اون جن نی   فرشتس فرشته     

2706