2737
2739
عنوان

آهنگ هایی که روز اول مدرسه واستون میذاشتن ؟ 😂🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 23 پست
( آقا هستمااا 😂 ناظم مرد بود )  تو زدنم پایه بود.. ی جوری با شیلنگ میزد هرچی بیا بیا گفته ...

خب مرد بوده باشه به هر حال ناظما خيلى اون زمان عبوس بودن🙈

خب خوبه خيالم راحت شد نرمال بوده 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا حضرت نوح  پسر منطقه محروم    

منطق محروم چیهههه 😐😂 

ناظمش اسکل بود اصن معلوم نبود چیکار می‌کنه 😂 با سه متر قد خجالت نمی‌کشی بچه 8 ساله رو میترسوند 😂 

کاربر آقا 🌚 18 ساله 🗿... دم دنیا گرم!! تا حالاش حال داده... ب من و دوروبریامم دوتا باااال داده..:(( ارادت ی شهر باهامه چراغ خاموش 🌚🖤 
2731
خب مرد بوده باشه به هر حال ناظما خيلى اون زمان عبوس بودن🙈 خب خوبه خيالم راحت شد نرمال بوده 😂

فاز عجیبی داشت بنده خدا 

همه ازش میترسیدن شبیه صگ بود 😂

کاربر آقا 🌚 18 ساله 🗿... دم دنیا گرم!! تا حالاش حال داده... ب من و دوروبریامم دوتا باااال داده..:(( ارادت ی شهر باهامه چراغ خاموش 🌚🖤 
هیع چه فاز سنگینی 

حصین!؟ 😂 

همه چی سفید سیاهه چیزی رنگی نی 

2740
اره   خیلی صداش خوبه البته زیاد رپ دوست ندارم سنتی و ترکی بیشتر گوش میدم با قرآن

صب ظهر شب 

اینم خیلی خوبع... 

عااا اونام خوبن..