2752
2734
عنوان

تو خونه چقدر به شوهرتون توجه می کنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 50 پست

من شوهرم از همون عقد مدل محبتش فرق داشت الانم که اگر ماهی ی بار نیاز داشته باشه میاد پیشم . خیلی محبت کردم خیلی کارا کردم ولی امان از قلب سنگیش . دیگه بریدم فقط منتظرم بچه هام بزرگتر بشند و طلاااق . حداقل بعد طلاق میدونم ی نره خر تو خونه نیست که من فقط تشنه محبت ی مرد باشم . من پرستارم ی سری دکتر شیفت که باهام حرف میزد داشت حالم بد میشد دیگه ببین چقدر کمبود محبت دارم .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خیلی گفتم همش میگه تو فکرم همش تو فکر اینه که چرا تو مسائل اقتصادی از بقیه عقب تره. 

بنظر من تقصیر گوشیاست

من خودم از وقتی اینستامو پاک کردم بیشتر متمرکزم رو زندگیم و شوهرم

اما شوهرم همش سرش تو گوشیه و قاعدتا وقت کمتری واس من داره

هر چه از دوست رسد نیکوست...
ما که دوسه ماه ازدواج کردیم ولی خب مثل روزای اولیم طرز محبت جفتمونم گاز زدنه 😂😂بنظرم صدسالم بگذره ...

میگی عزیزم خیلی مسائل مختلف پیش میاد... البته هستن کسایی که تازه نگه می دارن

2731
ما که دوسه ماه ازدواج کردیم ولی خب مثل روزای اولیم طرز محبت جفتمونم گاز زدنه 😂😂بنظرم صدسالم بگذره ...

شما وقتی پنج سال از زندگی مشترکت گذشت و یا وقتی یه بچه داشتی میتونی نظر بذاری تو این تاپیک  

چون زیر پنج سال و بدون بچه خیلی شرایط فرق میکنه

بنظر من تقصیر گوشیاست من خودم از وقتی اینستامو پاک کردم بیشتر متمرکزم رو زندگیم و شوهرم اما شوهرم ...

خیلی خیلی تقصیر گوشیه شوهر من نود درصد تایم تو خونه ش که بیدار باشه هم برا گوشی هست

اون کم حوصله شده همش از دست کارش خسته و ناراضی هست البته حق داره واقعا. ولی دوست داشتم زندگی مون شاد ...

عزیزم .اول بدون که اوضاع و بحران اینقدر زیاد شده که گریبانگیر همه شده ..اما اشتباهی که بیشتر زن و‌شوهرها در کرونا کردن .. اشتباه شما بود که روبوسی ..گذاشتن کنار ..اخه چرا وقتی نفس به نفس هم می شدید .فقط این کار کرونا می اورد؟ اما عزیز گاهی خستگی و احساسات منفی غلبه پیدا می کنه و اگر زود درمان نشه ...اوضاع وخیم میشه ..وقتی سردی را در روزهای اول دیدید باید دست به کار میشدید ..پنج سال یک‌متر اونورتر...چقدر دیر به فکر افتادید.

اما الان هم دیر نشده ..اون میره یک متر اونورتر شما هم برید و می بینید چسبیدید بهشون ..بهانه های کوتاگون سرم درد می کنه دستت را بگذار روی سرم ...خواب بد دیدم بغلم کن ....و.....

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
شما وقتی پنج سال از زندگی مشترکت گذشت و یا وقتی یه بچه داشتی میتونی نظر بذاری تو این تاپیک   &n ...

آره شوهرم قبل بچه می گفت بچه هم بیاد بازم اولویت اول تویی. اما الان صد در صد اولویت هر دو مون بچه هست

خیلی گفتم همش میگه تو فکرم همش تو فکر اینه که چرا تو مسائل اقتصادی از بقیه عقب تره. 

رلم ی مدت بی احساس شده بود بعد دلیلشو پرسیدم گفت چون امروزا بی پولم میگفت ب قول فلانی ( رفیقش) پول نداشته باشم فلانجام راست نمیشه
در کل پول واسه مردا خیلی مهمه 

هیچ چیز دائمی نیست
خیلی خیلی تقصیر گوشیه شوهر من نود درصد تایم تو خونه ش که بیدار باشه هم برا گوشی هست

اره منم با شوهرم حرف زدم ولی بازم کمتر نکرد گوشیشو.

من بهش گفتم فقط ده دیقه گوشی رو بذا کنار به در و دیوار نگا کن اصن

بابا بذا مغزت‌استراحت کنه

بذا چشمت ما رو هم ببینه

ما همش پیششیم ولی چشمش اصن من و بچه رو نمی بینه

حتی می بردمون پارک

ما بازی میکنیم اون تو گوشی

عزیزم .اول بدون که اوضاع و بحران اینقدر زیاد شده که گریبانگیر همه شده ..اما اشتباهی که بیشتر زن و‌شو ...

نه از همون روز اول به فکر بودم و هررررررررررررچی گفتم نشد که نشد. اصن کاش هیچی نگفته بودم و هی چسبیده بودم بهش. 

میگی عزیزم خیلی مسائل مختلف پیش میاد... البته هستن کسایی که تازه نگه می دارن

صدالبته همین چندوقت پیش یه کوچولو بخث لقظی داشتیم منم عین ابربهار گریه میکردم🤣🤣جالب اینحاست تشستع یودم جلوش هی گریع میکردم گفت پاشو چای بزار جای گریه کردن منم بااشک پاشدم چای درست کردم واسش اوردم 🤣🤣🤣😂😂😂😂😂زدیم زیرخنده گفت باباااا فرستادمت چای بزاری دیگ گریه نکنی بدترشد که اخرشم خودش اومد نازکشیر اشتی کردیم