2737
2734

۹ سالشه. دو روز پیش بردم دکتر که تبش میاد و میره. مثلا یه تب بر میدم تا ۲۰ ساعت تب نمیکنه. یکم گلو درد داره اونم گهگاهی. دکتر معایته کرد و سفالکسین ۵۰۰ نوشته براش. مرتب هم میدم داروهاش رو. دو روز بود تب نداشت باز امشب تب داره. کسی این مدلی دیده؟

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

متخصص کودکان برده بودم دیگه

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دارو رو قطع نمیکنی ؟؟

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

بله عزیزم پسر منم اینطوری بود دو هفته مریض بود یه هفته خوب بود دوباره دو هفته مریض بود 

مریضی جدیده که خیلی طول میکشه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
دارو رو قطع نمیکنی ؟؟

نه دو روزه سفالکسین مرتب هر ۶ ساعت میخوره

2740
متخصص کودکان برده بودم دیگه

عزیزم ویروس جدیده همینه یه دو،سه هفته طول میکشه بچه منم ۷سالشه همیجورشده دیروزخوب بودامروزدوباره تب کردفقطبایدمایعات ومیوه زیادبخورندکه پسرمن نمیخوره

دکتر فوق تخصص اطفال ببر لازم باشه بستری میکنن.دخترمن با سرفه بود دوهفته طول کشید خوب شد.ولی سری آخر ...

فوق تخصص کودکان بردمش. دکتر حاذقیه. دختر شمام تبش گاه و بی گاه میومد؟

عزیزم ویروس جدیده همینه یه دو،سه هفته طول میکشه بچه منم ۷سالشه همیجورشده دیروزخوب بودامروزدوباره تب ...

عههه. اره منم حدس میزنم ویروسه. نه حدا رو شکر این میخوره. شما چند روزه درگیرین؟ دکتر چی دارو نوشته براتون؟

بله ولی دختر من ریش عفونت کرده بود تقریبا هروز یبار تب میکرد .دکتر خیلی خوب ببر.من ۵تا دکتر بردم.تب بیشتر از ۵روز طبیعی نی

بله این تب لعنتی هی میگیره وهی ول میکنه تازه دوستای پسرم بعضی هاشون عفونت چشم هم گرفتندنمیدونم این دیگه چه مدلشه

عههه. اره منم حدس میزنم ویروسه. نه حدا رو شکر این میخوره. شما چند روزه درگیرین؟ دکتر چی دارو نوشته ب ...

ازپنج شنبه تاالان داروهم سفیکسیم ۲۵۰واسپکتورانت وسرم امپوال بکمپلکس وبتامتازون بازامروزتب کردگه گاهی هم سرفه داره

عزیزم اگه با سفکسیم خوب نشد باز ببر دکتر شاید عفونت خونی داره .من امروز دخترمو بردم ازمایش گرفت معلوم شد عفونت خونی داره شربت داد گفت تا ۴۸ساعت استفاده کنه اگه خوب نشد اونوقت بستری میشه  .بیمارستان گفت باید بستری بشه ولی اطفال اومد گفت تو بخش همه انفولانزا گرفتن گفت دارو استفاده کمه تا ۴۸ساعت

رب گوجه میفروشم قوطی ۳۶ به قیمت کارخونه فقط خانمای کرجی 
2706