2733
2734

سلام

ممنون که اومدید

از یه شماره ناشناس برام مزاحمت ایجاد کردن،رفتم شکایت کردم،از شکایتم تا الان نزدیک سه داره میگذره...بماند که چقدر پیگیر بودیم

تا اینکه امشب مامور آگاهیی زنگ زد و مشخصات طرف رو داد...از قضا آشنا بود.

الان مامور به برادرم گفته که با کپی گرفتن از مشخصات طرف خودت برو اقدام کن!ومن پرونده تو فرستادم دادگاه که ممکنه کمی طول بکشه....

نظرتون چیه؟!منظر داذگاه بمونیم یا به طرف زنگ بزنیم؟!

ویه چیز دیگه

دامادمون میگه الان دوباره باید شکایت کنید!!!!چون قبلا اسم وفا میل طرف رو نمیدونستین!!!!!!الان باید دوباره با اسم ومشخصات اون طرف شکایت کنید؟

درسته؟!

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨

نه شما شکایت کردید پرونده تشکیل شده طرف شناسایی شدهحالا پرونده میره دادگاه و ادامه جریان ، اصلا به طرف زنگ نزنید ممکنه قبل از رسیدگی خط و همه چی رو بسوزونه و خودشو از دسترس خارج کنه ، قانونی پیش برید

نه شما شکایت کردید پرونده تشکیل شده طرف شناسایی شدهحالا پرونده میره دادگاه و ادامه جریان ، اصلا به ط ...

واقعا؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه شما شکایت کردید پرونده تشکیل شده طرف شناسایی شدهحالا پرونده میره دادگاه و ادامه جریان ، اصلا به ط ...

یعنی نیازی نیس که دوباره شکایت کنیم؟!

اگه قراره کاری کنه یا منکر بشه پس چرا ماموره همچین پیشنهادی داد؟!

2731
یعنی نیازی نیس که دوباره شکایت کنیم؟! اگه قراره کاری کنه یا منکر بشه پس چرا ماموره همچین پیشنهادی د ...

خیر نیازی نیست ، مامور اصلا نباید چنین حرفی به شما میزده باید روند قانونی طی بشه 

2740
خیر نیازی نیست ، مامور اصلا نباید چنین حرفی به شما میزده باید روند قانونی طی بشه 

ممنون گلی

یه سوال

طبیعیه که روند این شکایت اینقدر طول بکشه؟