2737
2739

دوستانی که این‌ عمل و داشتین میشه از تجربه هاتون بگید درد داره ؟؟لیزر خوبه یا جراحی باز ؟؟اولین مدفوع خیلی درد داره؟؟ من ۳تا دارم یکی انداره قندقه و داخله زور میزنم میاد بیرون و دوباره میره داخل  اون دوتای دیگه تقریبا لبه‌ی مقعده و رنگشون تیره شده کوچیکن در حالت عادی درد ندارم و شکمم هر روز کار میکنه اما بعضی اوقات با اینگه مدفوعم شله اما باید زور بزنم تا بیاد بیرون و زیاد تو دستشویی میشینم خونریزی ندارم اما همینکه گاهی اوقات باید زور بزنم تا مدفوع خارج بشه سوزش میگیرم هر چند وقت یه بار شما به چه مرحله ایی رسیده بودین که عمل کردین خیلی نگرانم میشه راهنمایی کنید🙏🙏

سوال منم همینه

من سره همین  قضیه دکتر تهران ،مشهد،و شهر خودمون رفتم گقتن نیازی نداره به عمل احساس میکنم از پارسال تا حالا یه مقداری بزرگ شده میخوام بدونم به چه درجه ایی برسه باید عمل شه استرس درد بعد عمل منو کشته

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من سره همین  قضیه دکتر تهران ،مشهد،و شهر خودمون رفتم گقتن نیازی نداره به عمل احساس میکنم از پار ...

مال منم در حد شماس .. چون بچه کوچیک دارم نمیتونم عمل کنم . ولی خالم عمل کرد چندسال بعد برگشت..  عملش هم راحت بود بعد عمل برا مدفوع اذیت میشد

2742
مال منم در حد شماس .. چون بچه کوچیک دارم نمیتونم عمل کنم . ولی خالم عمل کرد چندسال بعد برگشت..   ...

بعد عمل یبوست داشتن که برگشت؟؟ تا چند وقت بعد عمل موقع دفع اذیت میشدن؟؟مال ایشون هم بزرگ بوده؟؟