2737
2734
عنوان

چطور نماز خوندنو شروع کنم؟🙈

620 بازدید | 52 پست

تصمیم گرفتم از حالا به بعد نماز بخونم ولی خیلی سختمه هم بخاطر حرف بقیه که میگن عهههه نمازخون شدی؟!!

هم بخاطر سختی شروع...

و چیکار کنم جا نزنم؟؟

من که با خودم قرار گذاشتم تا 40 روز نماز صبح بخونم هر روز تیک میزنم👨🏿‍🦯😂

تو نفس بکش من هوارو میبوسم๛در خاک من هر آنچه نمی فهمند مسخره می کنند..↻پشت هر گوشی یه قلب درحال تپیدنه مراقب‌تایپ‌کردناتون‌باشین")
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بگو بله نمازخون شدم تا از شر شيطان و انسان های شيطان صفت دور بمونم .

برای خوندن تشویقی بذار .برای نخوندن  جریمه 

مثلا کار مورد علاقه ات رو بعد از نماز انجام بده 

اگر نخوندی خودتو از اون کار محروم کن ..

...
2728

پاشو نمازتو بخون، حرف خدا برات مهم باشه نه حرف مردم، اتفاقا جوری هم بخون که اونایی که نمیخونن هم تشویق به خوندن شن

چند روز پیش تو جاده بودم دیدم یه سمند زده کنار وایساده داره نمازشو اول وقت‌میخونه، منم ترغیب شدم، جلوتر زدم کنار و وایسادم به نماز، دیدم چند تا ماشین دیگه هم همینکارو کردن

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟

ول کن بابا حرف مردمو

به اونا چه ربطی داره فوضولا😐

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
2738

تصمیم خیلی خوبی گرفتی عزیزم،بهت تبریک میگم🌹🌹،حرف مردم رو به کتفت بگیر،هرکار درست و غلطی انجام بدی همین مردم حرفی دارن که بزنن،برا شروع نماز از کم شروع کن که زده نشی،مثلا همین امشب اگه حوصله داری پاشو دو رکعت نماز بخون،به این نیت:دو رکعت نماز میخونم خدایا فقط بخاطر اینکه دلم برات تنگ شده🌷،بعد نماز هم برو سجده (سجده یعنی آغوش خدا)بگو خدایا میخوام نمازخون بشم بحق امام حسین علیه السلام کمکم کن،تا حرف خودت فقط برام مهم باشه نه مردم،موفق باشی گلم🌱🍃،            اگه انجام دادی به نیت سلامتی و ظهور امام مهدی روحنا له الفدا صلوات بفرست🌼💚التماس دعا

2706