2733
2734
عنوان

راهنمایی مشکل با خانواده

48 بازدید | 7 پست

سلام من حدود یک ساله بدنم بهم ریخته همش پشت سرهم مریض میشم یا سرما میخورم یا پادرد و بدن دردم یا سردردم همش ی مریضیی دارم دکتر هم زیاد رفتم خوب نشدم 

الان طوری شده که همی الان نفس تنگی شدید و عفونت داره ریه هام ولی خانواده م باور نمیکنن ، نمیگن باور نمیکنیم ولی جوری رفتار میکنن که اصلا براشون مهم نیس و باورشون نمیشه راهنمایی کنین ممنون😞

قضیه این نیست که باور نمیکنن
بیا قبول کنیم که اوناهم ادمن
در مورد یه هفته دو هفته صحبت نمیکنی
یکساله
نباید توقع داشته باشی یکسال تمام مثل پروانه دورت بگردن...
اوناهم خسته میشن ...ادمن...
دکتر هم بردنت...

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قضیه این نیست که باور نمیکنن بیا قبول کنیم که اوناهم ادمن در مورد یه هفته دو هفته صحبت نمیکنی یکساله ...

میدونی مشکل ما آدما همینه زنده کش مرده پرست که میگن همینه ، وظیفشونه بچه آوردن بهش برسن تا لحظه ای که زندس 

کسی نمیتونه اینطور باشه نباید بچه بیاره فردا که بمیری میزنن تو سرشون که های کاش بودی که برات اینطور میکردیم اونطور میکردین

2728
میدونی مشکل ما آدما همینه زنده کش مرده پرست که میگن همینه ، وظیفشونه بچه آوردن بهش برسن تا لحظه ای ک ...

چرا چندتا مسئله مختلف رو باهم قاطی میکنی؟

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
خدا کمکت کنه خودت به داد خودت برس برو دکتر سرزنش کردنشون برات مهم نباشه شوهر منم همینه اگه یه چی ...

میدونی شوهرو حالا میشع هضم کرد 

ولی پدر و مادرت که سنگ اینکه های ما اینطوری میکنیم اونطوری میکنیم به سینشون میزنن حاضر نشن حتی ی دارو ده بار بگی برن بگیرن از تنبلی که اینو نشون میده براشون مهم نیست درده

میدونی شوهرو حالا میشع هضم کرد  ولی پدر و مادرت که سنگ اینکه های ما اینطوری میکنیم اونطوری میک ...

هر دوتاش سخته چون داریم باهاشون زندکی میکنیم

اگر میتونی جدا ازشون زندگی کن؛ حداقل تهدیدشون کن که ازشون جدا میشی

توکل به خدا🌿
2740