2733
2739
عنوان

تکرر ادرار در هفته یازدهم بارداری

170 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها. من یازده هفته کامل ام. الان حدود یک هفته است که تکرر ادرار دارم. به این شکل که هنوز از دستشویی درنیومدم احساس میکنم باز هم دستشویی دارم ولی خب فقط احساسه و یا ادراری نیست و یا اگه باشه خیلی کمه. هفته پیش آزمایش کشت ادرار دادم و عفونتی نداشتم. حتی سوزش و خارش هم ندارم. کسی تجربه مشابهی نداره؟

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
بخاطر هورموناته قشنگم

خیلی خیلی اذیتم. اگه باز ادرارم میومد حداقل شکم به بالا رفتن قند می‌رفت. شما نمیدونین این حالت تا چند وقت ادامه داره؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خیلی اذیتم. اگه باز ادرارم میومد حداقل شکم به بالا رفتن قند می‌رفت. شما نمیدونین این حالت تا چن ...

زنداییم حدود یک‌ماه اینطوری بود اخرا دیگه عادت کرده بود

اونم عفونت نداشت

2731
زنداییم حدود یک‌ماه اینطوری بود اخرا دیگه عادت کرده بود اونم عفونت نداشت

چقدر بارداری عجیب و غریبه. اون از اولش که کلی دردهای پریودی و شکم درد داشتم و دکتر همش میگفت طبیعیه. الان که اون دردهام خوب شده این حس تکرر ادرار. فک کنم کم کم دارم خل میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم الان یازده هفتم تموم شده

چیزی نمیتونم بخورم و آب بدنم خیلی کمه

ولی هر چند ساعت حس شدید دسشویی میگیرم 

فک میکنم الان مثانه ام پر پر هست

ولی وقتی میرم دسشویی میبینم فقط یکم ادرار داشتم

یعنی حس میکنم مثانه ام ظرفیت ادرار زیادو نداره

با خودم میگم شاید رحمم بزرگ شده فشار اورده به مثانه م اون جاش تنگه ظرفیت زیاد نداره... خخخخ

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم کمکم کن اینبار نی نیم سالم بمونه❤
منم الان یازده هفتم تموم شده چیزی نمیتونم بخورم و آب بدنم خیلی کمه ولی هر چند ساعت حس شدید دسشویی ...

چه جالب. آخه منم قبل این اتفاق حجم ادرارم خیلی کم شده بود و زرد زرد بود. به دکترم گفتم که گفت بدنت به شدت کم آبه و باید حداقل روزی هفت هشت لیوان آب بخوری. آب که خوردم اون مشکلم بهتر شد ولی الان همش احساس جیش دارم. از دست این تکرر ادرار باور میکنی حتی دیگه آب هم زیاد نمیخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه جالب. آخه منم قبل این اتفاق حجم ادرارم خیلی کم شده بود و زرد زرد بود. به دکترم گفتم که گفت بدنت ب ...

منم الان از شدت کم آبی ادرارم نارنجی شده بخدا😕

معده ام آب هم نگه نمیداره همه رو بالا میارم

گاهی میرم سرم میزنم

دیگه هر بارداری یجور درگیره

من درگیر تهوع و استفراغ و گشنگی

شما درگیر تکرر ادرار

باید صبر کنیم دیگه، چاره نیس...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
منم الان از شدت کم آبی ادرارم نارنجی شده بخدا😕 معده ام آب هم نگه نمیداره همه رو بالا میارم گاهی م ...

وای از تهوع که نگو. الان دو ماهه نه گوشت نه مرغ نه تخم مرغ لب نزدم. نزدیک سه کیلو کم کردم. اصلا سر بارداری اولم اینجوری نبودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای از تهوع که نگو. الان دو ماهه نه گوشت نه مرغ نه تخم مرغ لب نزدم. نزدیک سه کیلو کم کردم. اصلا سر ب ...

کی روزای خوب بارداری میرسه؟😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نجلا جون مگه شما نگفتی پوچ بود بارداری ؟

توی تاپیک هام هست ، یک هفته بعد رفتم سونو جای دیگه. گفت قلب تشکیل شده و دکتر قبلی اشتباه کرده. توی تاپیکم مفصل توضیح دادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توی تاپیک هام هست ، یک هفته بعد رفتم سونو جای دیگه. گفت قلب تشکیل شده و دکتر قبلی اشتباه کرده. توی ت ...

نجلا جون ولی مطمئنم بچه ات پسر هم هست آخه علائم پسر رو داشتی اون لکه ها و بتای بالا ان شاء الله معلوم شد خبرم کن 

2706