2737
2734
سلام من از نوجونی اگزمام شروع شد اولش با بتامتازون کنترل شد و خب اونموقع دختر خونه بودم مامانم نمیذاشت دست بکاری بزنم ولی بعد ازدواج و بچه داری پوستم کنده شد الان سی وو ... ساله با این مریضی دست و پنجه نرم میکنم تازگیا از رو رفتم کم اوردم هرچی هم دکتر میرم دوهفته خوبه دوباره همونجورم دستام مثله زنای بالای پنجاه ساله چروک و خشک خجالت میکشم با کسی دست بدم😥😥😥
باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند
من یه مدت پشت پلک چشمم هم اگزما شده بود خیلی وحشتناک بود همش تورم و قرمزی و حتی افتادگی پلک بشدت اعتماد بنفسم پایین اورده بود که خدا روشکر با مصرف دارو و پماد کنترل شد ولی احتمال برگشتش هست دکترا فقط میگن کنترل ولی واقعا دوا و درمون نداره این بیماری 😳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
پمادهایی که از اول استفاده کردم بتامتازون و فلوسیوون و بتازگی و‌بعد از نازک شدن پوست دستم دکتر مومتازون رو پیشنهاد داد ولی اونم بی تاثیر شده برام و کرم مرطوب کننده کیو وی که دایما باید استفاده کنم با این همه پوست دستم جلوع ایی نداره و مرتبا میخاره
2740
گل رز اون امپولا کورتوننن که بشدت پوکی استخوان میاره کلا همه این داروها یکجور سرکوب کننده سیستم ایمنی بدن هستن من الان واقعا انگشتای دستم ضعیفن و شکنده و بیشتز وقتا درد میگیرن هم از پماد و هم از خارش شدید😥😥
در ضمن استرس و نگرانی و عصبی شدن بشدت اگزما رو تشدید میکنه اینم از تجربیات من من زیاد رژیم غذاییی رعایت نمیکنم ولی بنظرم خوردن ادویه جات زیاد و بعضی غذاها مثله گوجه و بادنجون اونو‌تشدید میکنه
سلام. منم اگزما دارم. نه به شدت دستای شما. روی دو تا از انگشتهام خشکه اس که بشدت میخاره و وقتی زیاد به آب دست میزنم، ترک میخوره و میسوزه. روی یکی از زانوهام هم هست. یه مدت روی یکی از گوشهام هم زده بود که خودبخود خوب شد. هزار تا دکتر رفتم. یه دکترم تو بیمارستان رازی بهم معرفی کردن به اسم دکتر احسانی که گفتن طرف بهترین دکتر پوست ایرانه و فلان ...... . یه بار از ساعت 4 صبح جلوی بیمارستان رازی رفتیم نشستیم که وقت بگیریم. کلی اسیر شدیم، ولی تا دکتره منو دید، اصلا نذاشت حرف بزنم رک و راست گفت: خانوم! شما رو تا توی گور هم بذارن، این مشکل رو خواهید داشت!!!! منو میگی؟ کف کرده بودم... شوهرم هم عصبانی شده بود که آخه فلان فلان شده، ما از نصفه شب پدرمون در اومده بیائیم شما رو ببینیم، این چه وضعه حرف زدنه آخه؟ خلاصه ، گفت 24 ساعت دستکش تمام نخ دستت باشه، فلفل، ادویه، گوجه، بادمجون، سوسیس کالباس، آجیل و .... نخور، از صابون واسه شستشو استفاده کن و یه کرم دست سازم داد که ترکیب اوره و اوسرینه. من نه دستکش استفاده میکنم، نه رژیم غذایی رو رعایت میکنم، فقط هر روز مرتب از کرمه به دستم میزنم. هروقتم تموم میشه، میدم داروخانه بارم میسازن. کرمهای دیگه رو امتحان کردم که اصلا فایده نداشته
زوها خوشحالم که این درمان برای شما موثر بوده من بدون دستکش هیچی نمیشورم ولی دستام داغونن فک کنم اگه دستکش نزنم حتما روانه بیمارستان بشم چون پوستی رو دستم نمونده
سلام. منم اگزما دارم. نه به شدت دستای شما. روی دو تا از انگشتهام خشکه اس که بشدت میخاره و وقتی زیاد ...

ببخشید دکتر به شما دقیقا اسم بیماری رو گفت اگزما هست؟آخه منم همین مشکل رو دارم 

یارب نظر تو برنگردد
2706