2733
2739
عنوان

اونایی که اینستا دارن میشه بیان

63 بازدید | 5 پست

میشه خواهری کنید و پیجمو فالو کنید شوهرم بیماره آنلاین شاپ کفش زدم شاید بتونم کمک خرجش بشم میشه فالوم کنید و حمایتم کنید غرور شوهرم پیش ما نشکنه پیجم sport_elena402

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید اوضاع خیلی بهتر شده من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم اسم پیجتو راحت بذار که توی ذهن بمونه

ریلز زیاد درست کن فقط با پستای عادی نمیری اکسپلور

سعی کن پیجت با کیفیت باشه ( هنوز پیجتو ندیدم ها)

انشالله فروشتونم زیاد میشه شوهرتونم سلامتیشونو به دست میارن

تو مانند رگه‌های نور که از بین درختان می‌تابند، کافی و زیبایی...نه آنقدر تاریک نه آنقدر سوزان* مشکل من: نه میتوانم دنیا را آن طور که هست بپذیرم و نه میتوانم دنیا را عوض کنم...**هرچیزی که بیشتر توی دنیا راجع بهش صحبت میشه، کمتر وجود داره**🖤💫🪐
2731
گلم اسم پیجتو راحت بذار که توی ذهن بمونه ریلز زیاد درست کن فقط با پستای عادی نمیری اکسپلور سعی کن ...

ممنون عزیزم النا اسم دخترمه sport_elena402

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید اوضاع خیلی بهتر شده من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد ❤️
ممنون عزیزم النا اسم دخترمه sport_elena402

زنده باشن عزیزم 

منظورم اون ۴۰۲ هستش اگه یه مدل دیگه شاید اسم گذاری کنید با همین اسم النا، بدون اعداد بیشتر توی ذهن میمونه و باعث میشه مخاطباتون حتی اگر پیجتونو گم کردن راحت پیداش کنن

تو مانند رگه‌های نور که از بین درختان می‌تابند، کافی و زیبایی...نه آنقدر تاریک نه آنقدر سوزان* مشکل من: نه میتوانم دنیا را آن طور که هست بپذیرم و نه میتوانم دنیا را عوض کنم...**هرچیزی که بیشتر توی دنیا راجع بهش صحبت میشه، کمتر وجود داره**🖤💫🪐