2733
2734
عنوان

از پوشک گرفتن چه کار کنم

173 بازدید | 18 پست

راستش من خیلی دوس ندارم پسرم توی لباسش کثیف کاری کنه واسه همین سه سالش تموم شده و از پوشک نگرفتمش هنوز تا خودش بگه ولی انگار نمیخواد بگه یا وقتی میگه که کارش را انجام داده خلاصه میخواستم راهنمایی کنید چیکار کنم خیلی ناراحتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
کم کم ببرش دستشویی با خودت آموزش ببینه من ناشی بازی درآوردم یکدفعه گرفتم دخترم هنوز درست حسابی یاد ن ...

الان بلده خودش بشینه و دستشویی کنه ولی خوب توی پوشک کارش رو میکنه و بعدش میگه هر چی میگم بهش قبل مار بگو گوش نمیده مشکلم اینه 

پسرم سه سالگی از پوشک گرفتم راحت هم بود به این شکل 

که صبح زود که از خواب پا میشد بدون اینکه خودش بگه دستشویی داره میبردمش توی دستشویی چون از کاسه توالت می‌ترسید و روی سرامیک کف دستشویی میگفتم بشینه و بهش میگفتم دستشویی کنه یه چند لحظه کنارش میموندم و کارش رو می‌کرد و بعد از ظهر هم میبردمش دوباره خودت متوجه میشی وقتی غذا خورد و آب خورد بعد ببرش یا صبح زود .

این کار چند ماه طول کشید که خودم میبردمش بعد دیگه یاد گرفت خودش میگفت و اصلا شلوارش رو کثیف نکرد.

الان بلده خودش بشینه و دستشویی کنه ولی خوب توی پوشک کارش رو میکنه و بعدش میگه هر چی میگم بهش قبل مار ...

خب ببین یه مدت خودت میری دستشویی پوشک باز کن با خودت ببر تا بفهمه بعدش عجله نکن صبر داشته باش مثل من بی گدار به آب نزن

به هر حال از پوشک گرفتن دردسر و کثیف کاری داره

اخه چیکار کنم من مذهبی هستم به خاطر نماز خوندن همش باید درگیر بشم راهنمایی میخواستم واسه این چون فرشام دستبافته یا نمیتونم اب شر بگیرم همش که 

2738

اولا ک باید پذیرفت کثیف کاری داره و با اون کنار اومد برای ی مدت 

دوم کاری ی شبه و ی روزه نیس ک از فردای شروع اقدام بچه بخواد بگه من جیش دارم و تمام 

سوم کلی فیلم اموزشی یوتوب اینستا هست نگاه کن خلاصشو میگم بهت

سعی کن از نظر ذهنی با بچت کار کنی کلی داستان از شخصیت های مورد علاقش دوستاش فامیلا بگی ک میرن دسشویی جیش میکنن وو توشلوارشون جیش نمیکنن این حرفا 

کارتونای اموزشی هم بزار براش

با محیط دستشویی اشناش کن 

ببرش اونجا موقع شستنش حتی برای چند دقیقه بگو بشین جیش کن حتی اگ نداره

کم کم پوشکشو دربیار از شرت اموزشی استفاده کن

هفته اول حدود یک ساعت یبار ببرش و دائم تاکید کن اگ جیش داشتی بگو بریم دستشویی جای جیش و پی پی تو دستشوییه

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
پسرم سه سالگی از پوشک گرفتم راحت هم بود به این شکل  که صبح زود که از خواب پا میشد بدون اینکه خ ...

تا ۶ سالگی هم هر وقت میخواست بره دستشویی شلوارش رو کامل در می آورد دیگه یادش دادم که با شلوار بره دستشویی .

از الان خواستی ببری برای راحتی بچه شلوارش براش دربیار اذیت نشه.

اولا ک باید پذیرفت کثیف کاری داره و با اون کنار اومد برای ی مدت  دوم کاری ی شبه و ی روزه نیس ک ...

برای دستشویی بزرگ بهش میگم که نکن ولی گریه میکنه و نمیاد دستشویی و میگه میخوام تو پوشک انجام بدم و بعد من رو ببر ولی دیگه امروز بهش گفتم نه باید دستشویی کارت را انجام بدی الان چند ماهی هست که درگیرم 

هربباری ک تو دستشویی جیش کرد ی خوراکی مورد علاقشو هرچند کوچیک بزار رو میز بگو فرشته ها برات جایزه اوردن جیش کردی 

ممکنه روزای اول حتی یکبارم تو دستشویی جیش نکنه ناامید نشو

وقتی خطا کرد ب هیچ عنوان دعوا نکن فقط با حالت ناراحتی بگو جای جیش و پی پی دستشوییه و فرشته ها جایزه نمیارن برات 

بهتر بود تو دستشویی جیش میکردی ب همین منوال هفته های بعدی حتی خودش پیش قدم میشه برای دستشویی رفتن و گرفتن جایزه 

اصلا دعواش نکن ک اگ بنرسه همکاری نمیکنه و دیگه هم نمیاد دستشویی 

از اطرافیانم بخواه تشویقش کنن هرچند کوچیک در حد شکلات بهش جایزه بدن

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
تا ۶ سالگی هم هر وقت میخواست بره دستشویی شلوارش رو کامل در می آورد دیگه یادش دادم که با شلوار بره دس ...

منم دقیقا همین کار را انجام میدم ولی شب موقع خواب خیلی شیر میخوره در طول شب چیکار کنم 

2706