2737
2739

خانوما من بارداری دوممه،سر دخترم حالم بد بود و تهوع و استفراغ شدید داشتم،دلم همش خیار و کاهو و فست فود اینا میخواست...

الان که باردارم مثل بچه اولم ویارم شدید بود با این تفاوت که هیچ جوره آروم نمیشدم جوری که نزدیک سه هفته هیچی نخوردم یه ذره نون خشک میخوردم و قاشق قاشق آب میریختم دهنم،حتی سرمم زدم ولی خوب نشده الان ده هفته هستم،از هفته پیش همش دلم دل و قلوه میخواد،دکترم گفت بخور اصلا مشکل نداره فقط جیگر نخور،کسی مثل من بوده این هوس رو بکنه؟؟؟به نظرتون جنسیت بچه هام مثل یکسانه یا متفاوت؟کسی بوده با تهوع و علایم مشترک در دو بارداری بچه هاش متفاوت باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهی بمیرم حلالم کن ببخشید تورو خدا

وای نه عزیزم این چ حرفیه من مجردم باردار نیستم ولی کلا مدتیه خیلی دلم کباب میخاد ولی گرونه 😂😂😂😂بوس ب کلت 😘

کار خوب خدا درست کنه، سلطان محمود خر کیه 🙂🙂🙂🙂

من هوس جگر گوسفند داشتم و می‌خوردم گهگاه

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2740
دل و قلوه وجگر مگه تو بارداری ممنوع نیست؟؟؟چرا کارم برا من منع کرد فکر کردم برا همه همینه

عزیزم دکترم‌گفت جگر نخورم چون خوب نیست و موجب سقط میشه اما دل و قلوه رو چیزی نگفت گفت خوب بپزه خام نباشه مشکلی نداره

وای نه عزیزم این چ حرفیه من مجردم باردار نیستم ولی کلا مدتیه خیلی دلم کباب میخاد ولی گرونه 😂😂😂😂ب ...

عزیزدلم بازم منو ببخش نمیدونستم سوالمو کجا بپرسم واقعا هم گرونه،همه چیز به دلمون میمونه

نوع تهوع ربط ب جنسیت بچه نداره 

بخاطر نوسانات هورمونیه

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
سردخترم بی حال و انرژی فاز منفی تهوع هم کم و بیش همش دراز برا پسرم قبراق زرنگ سرحال

من سر دخترم قبراق و فرز بودم 

پسر ندارم‌ 

2706