2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چقد بی جنبس اه 

من بشوخی گفتم روز تولدم خودمو میکشم

چندین بارم بحث این خودکشی و داستانا شد بازم گفتم..

جوری میگه انگار رو تخت بیمارستان بودم 😐😂😂 با اینکه حقم نداشت اینطوری بام حرف بزنه!

2740
ببین بزار ی چی بگم بهت من سره بی احترامی مادرم ۱۵ روز خونش نرفتم  چون شخصیتی ک من داشتم نباید ...

آخه ما از بچگی باهمیم؛ تو یه مدرسه هم هستیم

نمیدونم چیکار کنم تصمیم گرفتم یه هفته مدرسه نرم و فک کنم🥲

من بشوخی گفتم روز تولدم خودمو میکشم چندین بارم بحث این خودکشی و داستانا شد بازم گفتم.. جوری میگه ا ...

وللش بابا مشخصه بی جنبس 

من ب دوسم گفتم میخوام خودکشی کنم میگ لباس مشکی ندارم بزار بخرم بدا  

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...             https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..
من بشوخی گفتم روز تولدم خودمو میکشم چندین بارم بحث این خودکشی و داستانا شد بازم گفتم.. جوری میگه ا ...

شاید باور کرده

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
با اون جمله حالم ازت بهم میخوره  من بودم از همجا بلاک میکردم

تازه کلی حرفا زد من هیچی نگفتم

صبش نوشتم "هوی! بام چس کردی" برام نوشت حالم ازت بهم میخوره و همونجا بود که گریهام شروع شد..

تو دنیام فقط به همین آدم اعتماد داشتم و پیشش راحت بودم

آخه ما از بچگی باهمیم؛ تو یه مدرسه هم هستیم نمیدونم چیکار کنم تصمیم گرفتم یه هفته مدرسه نرم و فک کن ...

اخه اون منو زاییده‌

هم خونمه 

منو بزرگ کرده 

ولی این من

منیه ک براش خیلی زحمت کشیدم خیلی تلاش کردم ب هر کسی اجازه نمیدم خرابش کنه

لطفا ب خودت بیا

وللش بابا مشخصه بی جنبس  من ب دوسم گفتم میخوام خودکشی کنم میگ لباس مشکی ندارم بزار بخرم بدا &n ...

مامانم میگه شاید دوستت داره و نگرانته براهمین اینطوری میکنه!

ولی عقلم میگه اگه دوستت داشت این حرفو بهت نمیزد..

2706