2752
2734
عنوان

راه حل بدین

81 بازدید | 11 پست

حس میکنم سر شدم نه میدونم چی میخوام ،چیکار باید بکنم، چی درسته چی غلطه یه حس سردرگرمی و بلاتکلیفی با خودم دارم روحم تو عذابه همش فکر فکر فکر،دلم میخواد زندگی کنم دلخوشی داشته باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند سالته ؟ ازدواج و بچه ؟ 

برهه زمانی سختی و پیش رو اگه نداشتی مال بی برنامگیه . حتما دنبال یه سرگرمی و تفریح  و یا کلاس و .. باش .

من وقتی از خدا فاصله می‌گیرم یه مدت قرآن نمی خونم با خدا صحبت نمی کنم این جوری میشم .  

قران که هرروز میخوانم،گریه؟ کار هر روز وشبمه

یه بار از ته دل دیگه به خودت بیا یکم برنامه ریزی کن حتما نباید کار مهم باشه حتی غذا خوردنت بگرد دنبال سرگرمی برو رو حیاط خونه یه کاری کن

گاهی خسته از تنگُ نابلد دریاییم؛

درمونش‌ فقط اینه که تنها باشی و خودتو پیدا کنی 🙃♥️

رفیق من از شما بدتر بود دورازجونش‌ جنازه از رفیق من بهتر بود

رفت پیش‌ روانپزشک‌ بعد دکترش عالی بود 

گفته بود که باید یه مدت تنها باشه از هرچی فشار و استرسه دور باشه

بابام که یعنی میلیاردره🙃🙃 تو شمال ویلا دارن رفیقمو‌ برد گذاشت اونجا به نگهبانای‌ خونه هم دخترشو سپرده بود 

آقا شای باورتون نشه رفیق من به مدت یه ماه قید درس و زندگیشو زد فقط رفت تو ویلای‌ شمال موند

بعد یه ماه اومد یعنی ببین انگار این دختر جدید‌ بود هنوزم تو شوکم‌ خودم و از یه طرف خیلی خوشحالم که رفیقم‌ حالش خیلی خوب شده 

🔴این حساب کاربری متعلق به ۳ نفر میباشد ...🔴
چند سالته ؟ ازدواج و بچه ؟  برهه زمانی سختی و پیش رو اگه نداشتی مال بی برنامگیه . حتما دنبال ی ...

نه تنها همدمم خداس فقط با اونه که حرف میزنم، برهه سخت که اره یه کاری کردم که الان داستان اینه که میگن خودم کردم که لعنت برخودم باده وهیچ راه چاره یا جبرانی براش نیس

یه بار از ته دل دیگه به خودت بیا یکم برنامه ریزی کن حتما نباید کار مهم باشه حتی غذا خوردنت بگرد دنبا ...

انگیزه ای واس غذا خوردن ندارم ازصبح بیدارشدم نه صبونه خوردم نه نهار

نه تنها همدمم خداس فقط با اونه که حرف میزنم، برهه سخت که اره یه کاری کردم که الان داستان اینه که میگ ...

پس اثرات همون برهه زمانی سخته .‌ باید یه مدت بگذره.  گذشت زمان حلال  مشکلاته و آدم و کم کم آروم میکنه . انشالله خیره

درمونش‌ فقط اینه که تنها باشی و خودتو پیدا کنی 🙃♥️ رفیق من از شما بدتر بود دورازجونش‌ جنازه از رفی ...

خوشبحال رفیقت که بابایی داره که انقدر مایه داره و هواشو داره