2737
2739
عنوان

بین دوراهی موندم 😔

105 بازدید | 15 پست

من ۸ماه تو ی سالن زیبایی کار میکنم 

هزینه اموزش دادم تو دوتا لاین 

۸ماه دارم براش رایگان کار میکنم دریق از ۱۰۰۰تومن پولی که بهم بده (فقط بخاطر اینکه پیشرفت کنم)خیلی چیزارو تحمل کردم 

حتی پول کرایه ماشینم از مامانم گرفتم 

حالا الان که عیده این خانوم قراره یه حقوق خیلییی ناچیز بهم بده که فقط پول کرایه ماشینم دربیاد

بخاطر همین تصمیم گرفتم بهش بگم نمیخوام بیام بعد برم تهران دنبال کار اما مساله اینه که مسیرمون تا تهران زیاده..

اما خونه عمه ام هست که اونم خیلی سخته برام 

بنظرتون چیکار کنم؟🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
حالا حتما باید بیای تهران؟ همون نزدیکای خودتون یه جا برو کار کن

عزیزم من تو ی جایی زندگی میکنم که مردمش حتی نمیدونن اون لاین وجود داره و واقعا برای اکستنشن مو کسی هزینه نمیکنه و خیلی این لاین تو بقیه سالنای اطراف ما نیست 

2740
خودمم قبول دارم تا اینجاام فقط بخاطر این که کاریاد بگیرم موندم 

اگه اوکیی و یاد گرفتی بیخیال از اونجا دربیا اطراف خودتون یه جارو اوکی کن برو تهرانو چیکار داری

متاهل💍اگه جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس و حرفات به.....
اگر مبتدی هستی و نمیتونی مستقل کارشکنی اره.یا اینکه توی همون شهر اگ کسی با شرایط بهتر مایل ب همکاریت ...

نه مبتدی که نیستم 

ولی مشکل اینجاست توی شهری که زندگی میکنم یا اطرافش خیلی اکستنشن نیست متاسفانه 

اگه اوکیی و یاد گرفتی بیخیال از اونجا دربیا اطراف خودتون یه جارو اوکی کن برو تهرانو چیکار داری

اخه تهران اکستنشن کارای خوبی داره دلم میخواد برم با اونا همکاری داشته باشم ی چیزایی ام ازشون یاد بگیرم 

اخه تهران اکستنشن کارای خوبی داره دلم میخواد برم با اونا همکاری داشته باشم ی چیزایی ام ازشون یاد بگی ...

اره خب درسته ولی رفت و آمدت چی؟با مترو میتونی بری؟

متاهل💍اگه جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس و حرفات به.....
2706