2733
2734
سلام ، میخوام زبان یاد بگیرم ،اما نمیدونم چه کلاسی برم ، نمیدونم کانون زبان برم ،یا مجتمع فنی یا دفاتر امور مهاجرتی که فشرده برگزار میکنن خودم دوست دارم زود یاد بگیرم ،اما این جور که پرس و جو کردم کلاس ترمیک بخوام برم حدود چهار پنج سال طول میکشه کلاس برای مکالمه هم حدود یکسال دفاتر مهاجرتی هم شش ماه میخوام جایی برم که اگه خواستم مهاجرت کنم مدرکش معتبر باشه کسی هست راهنمایی کنه؟🌷🌷🌷
سلام دوستای گلم ، یه صلوات برای حاجتم میفرستین؟🙏🙏🙏
فقط کانون زبان بعدم مدرک هزچ موسسه ای واس مهاحرت معتبر نیس. فقط تافل و ایلتس اگه میخوای فشرده بری برو کلاس مخصوص این دوتا
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خوب منم میخوام حالا که میخوام شروع کنم یه تیر و دو نشون باشه هم زبان کامل باد بگیرم هم مدرک معتبر برای مهاجرت باشه
سلام دوستای گلم ، یه صلوات برای حاجتم میفرستین؟🙏🙏🙏
2738
من تو دوره ی فشرده ی ایران کمبریج اسم نوشتم پنج وز در هفته اونم روزی سه ساعت.قراره قبل نیمه ی اول دی بهم زنگ بزنن.گفتن در عرض سه ماه از سطح پایه به پیشرفته میرسی.اخه من باید ایلتسمو بگیرم تو این شیش ماه.بقیه جاهام شلوغه و دور
دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ

با سلام معرفی می کنم:

آموزشگاه زبان انگلیسی عرفان در شرق تهران واقع در نارمک با مدیریت عرفان دهقانی فارغ التحصیل دانشگاه کمبریج آلمان به صورت حضوری و آنلاین آموزش می دهد. شما می توانید با آموزش های رایگان زبان انگلیسی ما در پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان و یا وب سایت همراه شوید. برای اطلاع از برنامه آموزشی موسسه زبان انگلیسی عرفان با ما تماس بگیرید:

http://erfanenglish.com

۰۲۱۷۱۰۵۳۳۷۵ 

۰۹۱۲۰۳۸۰۴۵۶

زبان انگلیسی را در کرج به صورت خصوصی و توسط مترجم همزمان سفیر اندونزی، مشاور برنامه پرس تی وی  آموزش ببینید و به راحتی برای مهاجرت، آیلتس و تسلط کامل به مکالمه و دوره های جنرال آمادگی پیدا  کنید تجربه ثابت کرده است که زبان انگلیسی را از فارغ التحصیل این رشته فرا گیرید که از افتخارات ما رتبه برتر و استعداد درخشان بودن دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران میباشد و با تجربه بیش از یک دهه تدریس در آموزشگاه های معتبر ایرانمهر، ایران کانادا، سفیر و... به شما برای رسیدن به هدف یاری میکنیم و به عنوان مدرس زبان انگلیسی در گوگل نیز برند هستیم

شماره تماس و تعیین سطح رایگان

09913585340

کرج

https://www.instagram.com/english.language.tips/?hl=en

من تو دوره ی فشرده ی ایران کمبریج اسم نوشتم پنج وز در هفته اونم روزی سه ساعت.قراره قبل نیمه ی اول دی ...

سلام عبوس جان .رفتین دوره فشرده ایران کمریج نتیجه اش چه طور بود چون به منم پیشنهاد دادن نمیدونم خوبه یا نه

2706